Wpis z mikrobloga

Wiele osób ostatnio zaopatrzyło się (choćby w dekant) w Versace Pour Homme w związku z promką na Notino. Chciałbym was spytać jakie macie wrażenia po kontakcie z tym zapachem? Bo moje pierwsze skojarzenie to była cytrynowa kostka do kibla, ze względu na to ostre otwarcie. I taki Dylan Blue dużo lepiej mi siadł. Ale dzisiaj zrobiłem globala PH i mimo zimy jestem zauroczony tym zapachem, zaraz robię zamówienie, zastanawiam się jedynie czy brać 100 czy od razu 200 w tej mega dobrej cenie.
#perfumy
AlbertoMohitas - Wiele osób ostatnio zaopatrzyło się (choćby w dekant) w Versace Pour...

źródło: comment_1613415828E4gbrbrhBmUrXlr7uqvrPb.jpg

Pobierz
  • 15
@AlbertoMohitas: Jak mój się spsikał próbką, to pierwsze wrażenie "pachnie jak coś taniego z Rossmanna.... wiem! Bruno Banani Pure Man, tylko bez anyżu :). Ale za chwilę się tak ładnie ułożył, że aż zamówiliśmy flakonik :) Wydaje się nad wyraz bezpiecznym zapachem. 2 Versace w ciągu tygodnia :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlbertoMohitas: Moje pierwsze wrażenie było takie że pachnie jak jakiś antyperspirant rexony czy innego adidasa w sztyfcie XD Flakon do zwrotu poszedł, pewnie kupię jeszcze kiedyś dekancik ale póki co mi nie podszedł.
@AlbertoMohitas: zapach jest dość ładny, przypomina mi wszystkie świeże perfumy jednocześnie, łącznie z AdG. Nie nazwałbym go majstersztykiem, ale jest przyjemny. Cierpi na tę samą przypadłość co większość świeżych zapachów - dość krótko trzyma. Wart swojej ceny (na promocji w Notino), ale nie zabijałbym się już o niego jakby kosztował np. 300 i pewnie bym nigdy nie kupił więcej, szczególnie biorąc pod uwagę parametry. Zobaczymy jeszcze jak w lato.
@ChacharZWarszawy: właśnie jestem ciekawy tej trwałości, ale z dotychczasowych testów powiedziałbym że pachnie podobnie długo co Dylan Blue. Szału nie ma, ale tragedii raczej też nie. Wziąłem 200ml więc nie będę oszczędzał na psikach ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego przeleję sobie trochę w jakiś dekant i będę dodawał w ciągu dnia