Wpis z mikrobloga

TLDR
Wchodzę w pump & dump na #kryptowaluty. Gram do maksymalnej straty 0.03 BTC. W tym wpisie opisuję kryptopompę w którą wszedłem napisanym przez siebie botem za kwotę 0.05 BTC. Nikogo nie zachęcam do grania w P&D (patrz: disclaimer).

Ten wpis jest próbą odtworzenia wpisu z soboty, który został wymoderowany...


Disclaimer
Pump & Dump to piramida finansowa na której przede wszystkim mają zarobić organizatorzy. Moim celem nie jest zachęcanie do uczestnictwa, a uświadamianie. Czym jest, jak naprawdę działa pump & dump i jakie są zasady tego eksperymentu wyjaśniałem w tym wpisie. W tekście NIE podaję linków affiliacyjnych do grup na discordzie (moderacja usuwa wpisy). Jeżeli jednak ktoś docenia mój wkład i chciałby mi pomóc, to PM - podeślę link do discord z którego poproszę o zarejestrowanie się w ramach pomocy mirkoblogowej społeczności. Ja dzięki temu będę mógł dostawać sygnał wcześniej i tworzyć kolejne wpisy. Z zasobów grupy nie musicie korzystać, ale jeśli to robicie, to świadomie - analizując moje wcześniejsze wpisy na #swiadomakryptopompa



Poprzednie pompy:
Pompa nr 1 - SKYBTC
Pompa nr 2 - VIBBTC
Pompa nr 3 - BCPTBTC
Pompa nr 4 - MDABTC

Pompa nr 5 - JUVBTC
Na wstępie powiem, że męczy mnie już nasza moderacja. Ponad połowa moich wpisów była wymoderowana. Tego niestety nie zapisałem sobie wcześniej, więc opisuję od nowa...
Do rzeczy...
Pompa odbyła się na a tokenie JUV, który jest tokenem Juventusu Turyn. Wiedzieliście, że drużyny piłkarskie mają swoje tokeny? Oprócz Juve, również AC Milan, Roma, PSG, Galatastaray, FC Barcelona i sporo innych. Tokeny tych drużyn wypuszczane przy współpracy z drużynami przez Socios.com. Jeszcze niedawno, aby je zakupić trzeba było skorzystać z aplikacji o tej samej nazwie i zakupić z użyciem tokenu $CHZ (Chiliz). Od końca zeszłego roku zakupu można również dokonać przez Binance. Po co w ogóle te tokeny? Stackując je w aplikacji, można głosować w mniej znaczących inicjatywach tworzonych przez klub, np. jak ma wyglądać nagroda okolicznościowa dla piłkarza, co ma się wyświetlać w tunelu na boisko itp. Potencjał jest duży, ale chyba niewykorzystany.
No ale my tu nie o tym...
Pompa z grupy WallStreetBets. Miała być z uwzględniem rang (osoby z wyższą rangą dostają sygnał wcześniej), ale coś nie wyszło i z tego co mi wiadomo każdy dostał sygnał w tym samym momencie. W logach poniżej widać, że sygnał powinienem dostać w 4.25sek pełnej godziny (mam rangę Manager), a w rzeczywistości odczytałem go dopiero w około 16 sekundzie. Postanowiłem wejść na grubo w nadziei, że bot zadziała. Ustawiłem order BUY MARKET za 0,05 BTC (~8500zł) i zadziałało! Order wykonał się w 17 ms od odczytania sygnału z Discorda, a po kolejnych 38ms został ustawiony SELL LIMIT z ceną +30% zakupu. Order wykonał się po 16 sekundach i dał 0.015BTC zysku! Z logów i analizy @paweu97 wynika, że przede mną zakup był tylko na 0.08 BTC. Moje zakupy są z tej godziny 19:00:17.014 za około 30 Satoshi więcej niż low. Pełen sukces!

DISCORD: Found a coin JUVBTC. Message for pump was sent at: 2021-02-11T19:00:04.250000+00:00
INFO: Discord message The coin we have picked is: JUV
[https://www.binance.com/en/trade/JUV_BTC?layout=basic](https://www.binance.com/en/trade/JUV_BTC?layout=basic) received at: 2021-02-11 19:00:16.981175
INFO: Was ready to place order at 2021-02-11 19:00:16.981541 which took: 0:00:00.000366 ms from signal
BINANCE Bought qty=239.05 of JUVBTC at price=0.00020916 for 0.04999859 BTC
INFO: Confirmation or order created received at: 2021-02-11 19:00:17.015597
INFO: Time to create buy order took: 0:00:00.034056
INFO: Overall time needed to create order from signal: 0:00:00.034422
Time to create sell order: 0:00:00.016976
Whole operation took: 0:00:00.051398

➥ Co: JUVBTC (#1702 wg coinpaprika)
➥ Kiedy: 11.02.2021 1900GMT
➥ Grupa: Wall Street Bets
➥ Low: 20560 Satoshi
➥ High: 39990 Satoshi
➥ Wzrost: ~80%
➥ Moje wejście: 0,05BTC
➥ Moje wyjście: 0,065 BTC
➥ Zysk: 30%

Jak możecie pomóc
➥ Obserwujcie tag #swiadomakryptopompa
➥ Piszcie na priv jeżeli chcecie mnie wspomóc poprzez podbicie mojej rangi na WallStreetBets
konszabelant - TLDR
Wchodzę w pump & dump na #kryptowaluty. Gram do maksymalnej stra...

źródło: comment_1613412298ewkyy98JGSkUTLtk5BGna3.jpg

Pobierz
  • 14
@konszabelant W jaki sposób zintegrowałeś się z kanałami Discordowymi? Chciałbym dopisać tę funkcjonalność do mojego bota. Niestety przy próbie ustawienia webhooka na kanale mam info, że nie mam uprawnień do ich tworzenia :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przemex3000: webhooka nie zrobisz. Obecnie wg regulacji Discorda nie można mieć botów na koncie usera. może być tylko na koncie bota+webhook. Ale do tego musisz mieć uprawnienia do serwera do którego chcesz się podpiac. Co cię interesuje to selfbot (czyli bot na koncie usera) i jak będziesz googlował to posty z tego roku/końcówki poprzedniego. Ja korzystam w Python z wrappera do API - Discum. Popatrz sobie, może coś wyczytasz.
@konszabelant: jestem w innej grupie P&D i chwalą się, że ostatnie 4 pompy były na 200-300%. Czemu nie grasz na więcej niż +30%, np. 50 czy 100? Dla bezpieczeństwa? Czy ustawianie sell limit to najlepsza metoda? Nie monitorujesz wykresu i grasz na "buy market"?
Jeżeli jednak ktoś docenia mój wkład i chciałby mi pomóc, to PM - podeślę link do discord z którego poproszę o zarejestrowanie się w ramach pomocy mirkoblogowej społeczności.


@konszabelant: płatna grupa? duża?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unster: na której? Jestem obecnie na chyba pięciu, ale bez rangi i jeszcze nic nie testowałem tam.
30% dla bezpieczeństwa. Nie jestem zachłanny. Docelowo chcę 2-3 pompy w tygodniu robić. Ponadto 200-300% może być, ale najważniejsze i tak w którym momencie ty wchodzisz.

Ta na której obecnie gram ma ok 60k członków. Na razie zrobili dwa wejścia. Czekamy na kolejne