Wpis z mikrobloga

@Kutafonix215: za gówniaka w trakcie śmigusa-dyngusa robiliśmy wjazdy na ugorek i laliśmy kogo popadło, piękne to były czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym blisko jest kościół udający kurę no i KS Wieczysta w której próbowały swoich sił wszystkie dzieci z okolicy. Ogólnie spoko, raczej ludzie są za Wisłą, jakaś tam patologia zawsze się znajdzie, ale bez większych ekscesów. Dla mnie trochę daleko do sensownej komunikacji miejskiej
Okolica fajna, blisko do parku pilotów, tauronu a w drugą stronę 10min i mamy serenada/krokus. Obok ronda Castorama a na osiedlu wszelkie niezbędne usługi pod nosem. Spokojnie, tylko duży problem z miejscami parkingowymi. Kiepskie połączenie do opolskiej i w stronę m1 bo tylko 128 jeżdżący w cały świat więc szybciej z buta ~15min
@Kutafonix215 mieszkałem w okolicy i jak dla mnie bardzo fajnie sie tam mieszkało, dość zielono, blisko Krokus i Serenada, muzeum lotnictawa, pas startowy, arena.Spokojna okolica. Z minusów to jeden automus jadacy przez Ułanów, troche daleko do tramwaju i niekiedy potrafią sie korkować wyjazdy. Jeśli za pare lat zrobią tramwaj na Meissnera to komunikacyjnie powinno być lepiej
@Kutafonix215: w sumie też uważam, że spoko rejony - blisko parki, tramwaj, komunikacja niezła i sporo małych sklepów. Dwa kroki do Tauron Areny i Plazy z kinem i Pinkiem. Do rynku 15min autobusem i to chyba wliczając dojście na przystanek

Z minusów no to jednak jest to trochę blokowisko, Meissnera i Aleja Jana Pawła to spore i głośne ulice + niedługo zacznie się przebudowa Meissnera z budową tramwaju

Ale ogólnie spoko