Wpis z mikrobloga

Siemano kj, popadłem w niebyt, przegrywy mje juz nie chca bo znalazlem dziewczyne a do normików mi za dziko w głowie. Jestem nijakim #!$%@?, ni to żywe ni to martwe. Popychają mje jak tego mulata co czarny wyzywa od białasów a biały od czarnuchów. Nikt świeczki przy dole nie zapali jak kitne. Wszystko ma swoje wady i zalety, jako wykolejeniec z meliny często pękałem psychicznie ale miałem to coś, teraz bliżej mi do szarej masy robotniczej ale nikt nawet nie zwróci uwagi na takiego muła.
#przegryw
  • 22
@KontrastWykop
@mieszkamzmamusia właśnie tak, nie powinno się wyganiać chłopaków z tego tylko dlatego że jakimś cudem znaleźli sobie chętna dziewczynę. No #!$%@? mac ja widzę od #!$%@? wykolejeńców z krzywymi mordami i wzrostem 165 cm którzy mają jakieś loszki, nie zbyt piękne i nie zbyt chude a do tego ani trochę mądre i ogarnięte, ale mają. Czas by zrozumieli wszyscy że przegrywy siedzi w głowie, a nie każda laska jest na tyle
@Daktylion: rok temu aktywnie tu pisalem i bylem jednym z najwiekszych graczy, do tego wrzucalem na instagrama troche lodziarza itp, dostawalem od niej sporo plusów, praktycznie pod każdym postem więc napisałem z podziękowaniami, zaczeliśmy pisać, okazało sie że mieszka miasto obok i po około miesiącu pisania sie spotkaliśmy, brzuch mje bolał ale pojechałem z nastawieniem na zwykla wycieczke by nie wywolywac presji, juz przy 2 spotkaniu czulem sie swobodnie i przyjemnie,
@Daktylion: w drugą strone ona dając mi wszędzie plusy też się przede mną uniżała, trzeba widzieć zdrową różnice między życzliwością a bycie uległym sponsorującym głupcem, przytrzymanie sąsiadce drzwi można interpretować jako spermiarstwo a to już przeprany beret.