Wpis z mikrobloga

Którą bardzo chętnie poparła lewica. Hasło było promowane już wcześniej.


@Fidel1: Podobnie jak Konfederacja poparła pomysł zaostrzenia przepisów aborcyjnych. Sądzisz że kto w wymarzonym przez prawactwo modelu rodziny będzie musiał utrzymywać dzieciątko z ciężką, nieuleczalna chorobą?

Wcale mnie nie dziwi że nie nie odniosłeś się do moich głównych zarzutów o dyskryminacji mężczyzn przez mężczyzn i o wymarzonym modelu rodziny z konserwatywka.

Bij chochoła z Lewica dalej, widać tak wygodniej niż
  • Odpowiedz
  • 2
@venividi

Podobnie jak Konfederacja poparła pomysł zaostrzenia przepisów aborcyjnych.

A co to ma wspólnego z tym co napisałem?

Wcale mnie nie dziwi że nie nie odniosłeś się do moich głównych zarzutów o dyskryminacji mężczyzn przez mężczyzn i o wymarzonym modelu rodziny z
  • Odpowiedz
A co to ma wspólnego z tym co napisałem?


@Fidel1:
Wspólnego ma tyle że szury z nienawiści do kobiet, doprowadzają do pogorszenia jakości życia wszystkim, nie tylko kobietom. Napisałem o tym w fragmencie, którego nie wkleiłes, bo Ci nie pasował. O tu:

Sądzisz że kto w wymarzonym przez prawactwo modelu rodziny będzie musiał utrzymywać dzieciątko z ciężką,
  • Odpowiedz
  • 1
@venividi

Wspólnego ma tyle że szury z nienawiści do kobiet, doprowadzają do pogorszenia jakości życia wszystkim, nie tylko kobietom.

Ale ja nigdzie nie odniosłem się do prawicy, oni mają gwóźdź w mózgu.

Ale gdzie w wątku się pojawiła lewica? Jak pojawia się pojazd po prawackich szurach, to czujesz potrzebę wycia i wyciągasz z d--y temat
  • Odpowiedz
Pokazuję że niczym nie różni się od prawicy.


@Fidel1: Daleko mi do spuszczania się nad duża częścią postulatów Lewicy, ale k---a xd Porównywanie ich do jakiejkolwiek skrajnej prawicy w tym kraju, to smutny żart.

Niechęć do zrównania wieku emerytalnego to rak, ale to pikuś w porównaniu z tym co robią katoszury w tym
  • Odpowiedz
  • 0
@venividi

Daleko mi do spuszczania się nad duża częścią postulatów Lewicy, ale k---a xd Porównywanie ich do jakiejkolwiek skrajnej prawicy w tym kraju, to smutny żart.

A czemu miałbym ich nie porównywać jeśli widzę ich działania?

Obniżenie wieku emerytalnego (tym samym powrót do starych patologi) - proszę
  • Odpowiedz
  • 1
@venividi

To ciekaw jestem Twojego zdania. Kto w takim razie ponosi winę za obecny stan rzeczy?

Wszyscy, i prawica, i lewica, i mężczyźni, i kobiety.
To nie sam "współczynnik" jest problemem, tylko liczby które się za nim kryją. Lepszy jest współczynnik 20:1 przy łącznej liczbie 1000 samobójstw rocznie, niż 6:1 przy ponad 5 tys samobójstw rocznie.
Jak będziemy mieli taki sam współczynnik jest na zachodzie, przy 10 tys samobójstw rocznie, to będzie lepiej, czy może jednak
  • Odpowiedz
  • 2
@Roonil Dane o samobójstwach są dostępne na stronie policji, obecnie najnowsze są z 2019.
Stosunek skutecznych samobójstw mężczyzn do kobiet spadł do 6:1, przyczym nie jest to żadna "poprawa", w 2019 więcej mężczyzn popełniło s---------o niż razem kobiety i mężczyźni w 2012.
  • Odpowiedz