Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jechałem dzisiaj przez w miarę odludne wioski, więc stwierdziłem że się pozatrzymuję i pododaję do gry przydrożne krzyże i kapliczki, coby tamtejsze dzieciaki były w stanie grać. Oczywiście dzisiaj mamy jeden z tych popularnych dni, że ładowanie obiektu trwa w nieskończoność, a na końcu #!$%@? błąd.
Dziękuję Niantic że wasza gra nie działa jak gówno i że pomyśleliście o czymś takim jak kolejka do późniejszego załadowania... ¯\_(ツ)_/¯
#pokemongo #niantic #wayfarer
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iroos: Nie używam i nie mam zamiaru używać zmodowanej apki, a Forged Camera ostatnio nie działa w pogo(od razu domyślną apkę aparatu włącza). Są jakieś inne sposoby? Na takie stopy dalekie raczej mi to nie pomoże, ale przynajmniej te w okolicy mógłbym robić bez #!$%@? się ;E
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BDCC: Robiłem to już i nic nie pomogło. Reinstalowałem też POGO i Forged Camera z tym samym rezultatem.
Była ostatnio duża aktualizacja systemu i podejrzewam że to ona coś namieszała. Póki co działa mi na starych telefonach, które od dawna nie dostają nowych wersji androida, więc tymczasowo po prostu na jeden z nich będę przerzucał fotki.
@Zwanek: zainstaluj gallerycam. też działa. choć od niedawna część ludzi narzeka na ten system. coś na prawdę nagrzebali. w ingressie z tego co mi wiadomo to jest ten system dostępny od początku i nie muszą instalować innych programów do wyciągania zdjęć z telefonu