Wpis z mikrobloga

Czy istnieją mężczyźni, którzy nie wierzą w ten bełkot, że kobiety kieruja sie tylko wygladem, hipergamia kobiet itd? Przeciez to jest sprowadzanie kobiety do roli prymitywnej samicy. A jednoczesnie chce sie miec kobiete za partnerke. Ciezko mi zrozumiec, jak mozna potem ufac komus w zwiazku, gdy punktem wyjscia sa takie idee.
Ale chyba te filozofie produkuja i rozpowszechniaja faceci ktorym sie nudzi, bo nie sa w zadnym zwiazku, prawda?
I to by wszystko wyjasnialo.
#randkujzwykopem #hipergamia #chad #zwiazki
  • 8
@Kunieczka_UZI @MadkaP0lka a wy myślicie,że czemu nie mieli nigdy dziewczyny? No właśnie dlatego. Niestety,ale prawda jest taka o Was, że w 70% kierujecie się wyglądem u faceta. Laski z mojego rocznika czyli już 20 latki w tym roku na instagramie obserwują chyba wszystkich możliwych przystojnych aktorów i piosenkarzy i co chwilę mają mokro jak zachwycają się ich wyglądem i ciałem. Przez całe gimnazjum i liceum musiałem patrzeć jak jedne z najładniejszych dziewczyn
@xydeN-: "Przez całe gimnazjum i liceum musiałem patrzeć jak jedne z najładniejszych dziewczyn z klasy czy ze szkoły spotykały się i były w zwiazkach ze szkolnymi czy klasowymi przebojowymi i wymalowanymi przystojniakami..." Poszukaj zatem wśród dziwcząt w swojej lidze. To tak działa. Ładni z ładnymi. Nic na to już nie poradzisz.
@MadkaP0lka: Ale dosrałaś. Nie ma co. Porada z dupy jak dla osoby z depresją żeby pobiegała. Sam nie jestem otyły i nie zamierzam się niestety wiązać z dziewczynami przesadnie otyłymi bo przez ostatnie 2-3 lata tylko takie próbowały do mnie podbijać. Zamykam temat.