Wpis z mikrobloga

@goferek: mam taki: https://allegro.pl/oferta/podnosnik-samochodowy-lewarek-niski-zaba-2-5t-nak-8946476747

Kupiony 8, może 10 lat temu, używany może 10x w roku (zmiana kół, jakieś tam naprawy, itd.). O ile nie znaleźli innego Chińczyka, który zrobi to samo za 0,5 USD mniej i wtedy bierzemy od niego to będzie git.
Nie opuszcza się, podnosi bez problemu, generalnie mogę polecić. Kółka się tylko odkręciły po paru latach, ale minuta i naprawione.
  • Odpowiedz
Poprzedni miał być do 2 ton a przy 1800 kg uszkodzon, umar i pogrzebion ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@goferek: bier do 3t

Z podnośnikami jak z linkami holowniczymi, niby powinny wytrzymać z dużym zapasem ale różnie z tym bywa
  • Odpowiedz
@goferek: Polecam też ten który @WatchYourBack wrzucił. Mam takie dwa, podnoszą całą "stajnię" bez marudzenia niezależnie czy to Golf IV czy ważące prawie 2 tony Maserati. Zdarzało mi się też zostawić auto na godzinę-dwie podniesione na nich, nie opadły ani o centymetr.
Jedyna wada to te gumowe krążki, warto dokupić sobie ze 4 zapasowe.
  • Odpowiedz
@goferek: wiele lat temu kupiłem w biedronce za 80zł, działa to dzisiaj, ale ja nie podnoszę 2t, Znajdź w takim razie na allegro taki do 2.5T to 2 powinien dzwignąć.
  • Odpowiedz