Wpis z mikrobloga

a polskiego Polskiego Fiata dalej nie ma


@M1PH6_5: Chyba nie sądziłeś, że on kiedykolwiek skończy tego parcha, to ruina totalna, a sposób w jaki się do tego biorą, nawet do najprostszych rzeczy, przy demontażu, pokazuje, że brakło by im życia żeby to skończyć. Myślę, że on nigdy nie planował zakończenia tego remontu, poza tym Bieda ostatnio rezygnuje z polskiej motoryzacji, za bardzo się napalił na zachodnie graty i nawet Polonezów się
@StaryWilk: @GrafikaUltraHaDe: @fajnyprojekt: PPF to już się zrobił neverending story , gdybam tylko ale wydaje mi się że cała ta idea utknęła w martwym punkcie - za dużo kasy poszło już na niego i daleka droga jeszcze żeby wyjechał o własnych siłach


zresztą już jakiś czas temu pisałem że z tego zrobiła się swoista moda na sukces, gdzie widzom bardziej zależy na ukończeniu auta niż właścicielowi XDDD
@SonyKrokiet to był pomysł na przyciągnięcie gimbazy. Podobnie jak filmy typu "kupiłem kolejnego poloneza za 500 zł". Złomnik robi to samo, tyle że nie musi się szmacić Mubi, bo ma własny sklep z ciekawymi rzeczami jak książki (sam nawet kupiłem jedną z tym jakie auto kupić i polecam).
Zresztą te Mubi to to samo co Ubery i Blinklee.
Zagraniczna firma z wirtualnym biurem w Polsce i botem na biurze obsługi klienta xD