Wpis z mikrobloga

@ziemba1: jakim trzeba być historycznym ignorantem żeby wstawiać takie coś? zresztą czego się spodziewać po kimś, kto chce pokazać kobiecą siłę, eksponując gołą dupą na instagramie.
  • Odpowiedz
@ziemba1: Najgorsze jest to, że jej wpisy na twitterze podawały dalej i polecały prominentne działaczki Lewicy. @koroluk w sumie jestem ciekawy twojej opinii na jej temat, może miałbyś ochotę się wypowiedzieć?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ziemba1: Ci co siedzieli w lesie wybijali całe wsie bo nie mieszkali w nich katoliccy Polacy tylko np prawosławni... Historia nie jest czarno-biała. Często też dla szeregowych żołnierzy zesłanych na Syberię wstąpienie do armii Berlinga to była jedyna możliwość powrotu do Polski.
  • Odpowiedz
@smingondigos: Skutki były takie, że nie doszło do wymazania biologicznego Polaków ze świata. Sprawy gwałtów można łatwo skwitować, że zdarzały się w każdej armii świata. Wniosek, że było to celowo i żołnierzom kazano czy zachęcano do gwałtów jest śmieszny. Biorąc pod uwagę ilu Rosjan wymordowali Niemcy w tym cywilów, to wściekłość pewnie w nich wrzała. Natomiast są dowody na to, że gwałcicieli i morderców cywilów stawiano przed sądem wojskowym i karano.
  • Odpowiedz
@RokiM robimy tak, wezmę ze sobą jakiegoś ziomka, napadniemy na ciebie, pobijemy, okradniemy i zgwałcimy, a gdy on będzie chciał cię zabić, wtedy bohatersko cały na biało wkroczę ja i zabiję jego. Jak ci się nie spodoba, będę rozpowiadał, że jesteś niewdzięczna i bezczelna, bo w końcu gdyby nie ja nie byłoby cię już na świecie. Fakt, że mogłem cię po prostu nie napadać przemilczymy. Co ty na to? ( ͡º
  • Odpowiedz
  • 4
@RokiM Prawie wymazali .Co ty wygadujesz jakie wyzwolenie. Wyzwoleniem nazywasz mordy, wywózki na syberie, prześladowania żołnierzy, cywilów mordy w katyniu itp Całą inteleigencje nam #!$%@? pradziadek opowiadał, że za ruskich było najgorzej. Dobry czerwony to martwy czerowny i tyle.
  • Odpowiedz