Wpis z mikrobloga

Tracę wiarę w ludzi. Obejrzałem co się dzieje w programach typu talent show. Manipulacja, liczy się otoczka a nie talent, są równi i równiejsi, udawanie, emocjonalne wyniszczenie i granie na emocjach nawet tak aby dobrać jurorów i samych uczestników - jednym słowem kłamstwo.

Powinno się zakazać TV i nie prać ludziom tych pustych łbów. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Coraz bardziej wierzę że cały system i świat to kłamstwo. Czysty biznes elit z motłochu.

#zalesie #przemyslenia #oswiadczenie #gownowpis
  • 6
@Hissis: widzę rodzice honoru Ci nie wpoili, a szkoda bo coraz bardziej zapomniana to rzecz. Jeszcze 100 lat i będzie „o jezu, no zabił to zabił, w czym problem? Było się krzywo nie patrzeć - to jego wina bo go ZPROWOKOWAŁ a motłoch to uzna - owczy pęd
@CarlVonVogel: taka jest rzeczywistość typie, Twój honor nikogo nie interesuje, to Twoja indywidualna sprawa.
Albo akceptujesz rzeczywistość, albo frustruj się dalej, i dręcz psychicznie, ale tylko i wyłącznie sobie wyrządzasz szkodę. Otwórz oczy, elo z fartem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CarlVonVogel:
Kolega niżej ma rację. Niestety. Taki jest świat teraz. Grunt to samemu obrać swoją ścieżkę i jej się trzymać. Nie musisz żyć jak inni. Wiem o co Ci chodzi dokładnie. Mnie też odpycha to wszystko. Dlatego nie ma co się przejmować i robić swoje.