Wpis z mikrobloga

@Jax89: Tego nie wiemy. Mi wygląda na zwyczajne zakończenie współpracy, bez konkretnego powodu. Już wcześniej go odsuwali od Cage i konferansjerki. A może przez to, że organizował roast Najmana? W sumie nieistotne, najważniejsze, żeby znaleźli kogoś konkretnego - najlepiej Edka Durde na konferansjera + Kaniowski na konferencje - na miejsca bezbeka.

Sexmasterka to wiadomo, że była dla nich nieopłacalna i tyle. Nie ma co snuć innych teorii.
Serio, komuś się wydaje, że #!$%@? Pawłowskiego dla zmniejszenia kosztów?


@barti69: Przecież to oczywiste że nie dogadali się finansowo, bo chyba nie myślisz że to Kasjusz go zwolnił? XD

Mi wygląda na zwyczajne zakończenie współpracy, bez konkretnego powodu


@barti69: No nie "bez konkretnego powodu" bo Pawłowski sam przyznał na lajwie że się po prostu nie dogadali
@DEATHSTROKEBACK: dokładnie, #!$%@? go bo był stronniczy, #!$%@? strasznie prowadził cage i F2f. Dużo razy stawał po stronie jakiegoś zawodnika, nie było to w ogóle profesjonalne. A teraz ludzie snują jakieś teorie że to przez kasjo. Adbustera też #!$%@? bo był stronniczy jak komentował
@DEATHSTROKEBACK: na pewno powiesz prawdę, tak samo jak inne wykopki powiedzą ci co i jak XD

Akurat ja napisałem, że tak jest moim zdaniem, a ty piszesz jak byś miał informacje z pierwszej ręki.


Dlatego ja napisałem "Twoje źródło: trustmedude", a ty mi piszesz jakbym nie miał informacji z pierwszej ręki.

Sorki anonimowy wykopku, wiem że chcesz się czuć ważny, ale twoja opinia jest gówno warta przy faktach stwierdzonych przez Pawłowskiego
@DEATHSTROKEBACK: ta, ta bo ty tu jesteś od oceniania kogo opinia ile jest warta, chyba się za bardzo poczułeś, a anonimowy wykopek jakim jesteś może sobie mówić co mu się zachcę, dla mnie nie jest wiarygodny i rób sobie z tym co chcesz, zwisa mi to i powiewa