Wpis z mikrobloga

Szukam znajomych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mam 31 lat. Jestem towarzyski, mam poczucie humoru. Lubię rower, narty, góry zimą i latem, rolki, sporty walki. Szukam kogos do wspolnego spedzania wolnego czasu - wyjazd nad jezioro, do lasu, wyjscie na piwo, silownie, squasha, granie w planszowki.
Jakis czas temu przeprowadziłem sie do BB, w pracy nie mam za bardzo możliwości poznania kogos, z kim bede mogl wyjść na piwo itp. Mam znajomych, którzy rozsiani są po Polsce, wiec widuje sie z nimi tylko w weekendy.
Umowilem sie kiedys na wyjście w gory z jednym wykopkiem, zaskoczylo i zostaliśmy bardzo dobrymi kolegami, ale niestety on nie jest z regionu..
W weekend planuje wyjście w gory, jesli masz ochotę pisz :)

#bielskobiala #bielsko #beskidmaly #beskidy #beskidslaski #bielskiewykoppiwo #beskidzywiecki #babiagora
  • 11
@NewEpisode jesli mialoby to wyglądać tak, że mogloby mi sie to udzielić i musiałbym nieść to brzemię, to jestem wdzięczny za Twój wybór xD

@Voyo Tamten Mirek pyta o raczki, nie o towarzystwo, ale dzięki za info :)
@Jokohama: daj znać :)

@syn_kolezanki_twojej_starej: jeśli nie jeździsz regularnie po DH+ to z chęcią dołączę

@naxed: właśnie też przed Tatrami chcę rozgrzewkę zrobić. Wczoraj lawinową 3 prognozowali, ale widzę, że 2 pozostała. Niestety na termometrowe -25 st. nie jestem przygotowany termicznie, na odczuwalne -20 tak, no ale ma być w okolicach - 30.
Chciałbym coś wyższego, np. Pilsko. Na Baraniej byłem 3 tygodnie temu i był to jedno z
@odishewo jest tyle śniegu, że teraz wszędzie #!$%@? będzie na pieszo :p A to schroniska otwarte? :)
Spoko, pisz pm, może być 1 i 2. Czerwony do Pilska jest pewnie średnio dostępny na jeden strzał

A co do DH+ to ja tylko nadmienię, że pomijając hopki (możesz objechać), ta trasa jest łatwiejsza niż inne teoretycznie bardziej lajtowe :p np. moja różowa DH pojedzie, zielonki już nie
@naxed: poszukam info jak z warunkami, czy przedeptane i coś konkretnie zaproponuję.

Ja w minionym sezonie zacząłem jeździć, ale miałem 2 miesiące przerwy, bo mnie karetka z twistera zabrała xD zielony zjechałem, cygana tez, na DH się właśnie nie wybrałem, bo obsrałem zbroję, ale jak mówisz że tylko hopki groźne i można objechać, nie ma jakich ścian to pewnie dałbym radę :)
@odishewo: schrony czytam, że mogą byćotwarte, ale pewnie ludzie się rzucą :D zaproponuj na co masz ochotę i trzeba dzwonić sprawdzić.

Co do trailsów - na DH jedna scianka w sumie, jesli masz HT to kiepsko - trzeba by skoczyć, full powyzej 120mm to w mojej opinii mozna sobie zjechac jak po schodku. Różowa obchodzi bokiem :) mogę oprowadzić jak zejdą śniegi. Może się poznaliśmy, w ostatnim sezonie 2 osoby z