Wpis z mikrobloga

Moje zycie ostatnio to pasmo niepowodzen. Przeprowadzam sie wiec musialem chlodzenie odkrecic zeby nie urwalo pol plyty. Lekko pociagnalem i odskoczyło razem z prockiem...
Piny wygladaja na nienaruszone ew. 1-2 do podciągnięcia peseta, socket tak samo nie widzd aby sie uszkodził.

Pytanie jak ratowac? Probowalem podgrzac i obkrecac procka ale nic nie dalo, izopropanol nie wiem czy podejdzie pod ta skorupe ale z zewnatrz obczyscilem juz.

Dodam tylko ze pasta to thermal grizzly kryonaut, procel ryzen 5 2600x a chlodzenie grandis v2 xe1236

#pomocy #pytanie #komputery #pc #ryzen #overclocking
Pobierz ButtHurtAlert - Moje zycie ostatnio to pasmo niepowodzen. Przeprowadzam sie wiec musi...
źródło: comment_1613068428uUMaauHod5wJvAf7N9fsAG.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rudszy_132: @Radzik160: @Fat_Mo: @rybeczka: Okej, po 1h szorowania szczoteczka zanurzoną co chwila w izopropanolu pojawila sie szczelina, wziąłem zyletke(dobrze ze mam maszynke na zyletki hehe) i trzymajac ja kombinerkamk zaczalem wsuwac na rogu, po chwili odskoczylo. Komp dziala, wymienilem paste na te sama - thermal grizzly kryonaut, jak bede mial neta to poodpalam gierki ale sadze ze wszystko powinno dzialac.

I chyba musze baterie w bios wymienic bo