Wpis z mikrobloga

@r4do5: Widocznie nie zdajesz sobie sprawy z tego jak w pewnym momencie wszystkich dookoła zaczyna interesować jak "niezdrowa" jest twoja dieta gdy zobaczą, że chudniesz i robisz formę.
  • Odpowiedz
@pannakota: zdaje sobie sprawę ale tak jest w przypadku każdej diety, która powoduje pozytywne (oczekiwane) zmiany w sylwetce. Nawet w przypadku diety zbilansowanej z większą ilością białka z pełnowartościowych źródeł.
  • Odpowiedz
Ludzie mówią, że adaptacja jest trudna. Adaptacja to nic. Spróbuj wytłumaczyć węglowodanowcowi, że ryzyko miażdżycy jest większe w jego przypadku niż w twoim, to jest dopiero wyczyn.


@pannakota: co Cię obchodzi co inni jedzą w domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
Nawet w przypadku diety zbilansowanej z większą ilością białka z pełnowartościowych źródeł.


@r4do5: zbilansowana xD zawsze mnie to smieszy. "bilansowanie" diety weglami, to jak bilansowanie jej nikotyna albo alkoholem xD
  • Odpowiedz
@zweipack: Dieta zbilansowana przez największą ilość ludzi jest uznawana za zdrową a o tym jest ta rozmowa. Po drugie dieta zbilansowana i tak będzie dużo zdrowsza niż #!$%@? poza kontrolą albo jakieś dziwne diety typu kapuściana, płynna albo wegańska.
  • Odpowiedz
@pannakota: Co prawda, sama ze sobą walczę jeszcze w tym temacie, ponieważ wszyscy na około (tv, szkoła, dietetycy, portale internetowe, najbliższe otoczenie) mówili, że tłuszcz to ZŁO i trzeba jeść mniej tłuszczu, bo umrzesz i to mi się tak wbiło do głowy, ale już lepiej myślę o tym sposobie żywienia, gdy pozna się zalety/podstawy i dla jakich osób jest polecana to człowiek rozumie, że jest to lepsze.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: A to wszystko dlatego, że jak mówisz o jedzeniu tłuszczu to większość myśli o burgerach, frytkach, smażonym kurczaku i generalnie żarciu, które jest uważane za niezdrowe - mimo, że to głównie kwestia węgli. No świata nie zbawimy ;)
  • Odpowiedz