Wpis z mikrobloga

Tym razem nie jest to #literatura #piekna (w moim przypadku częściej jest to zwykle #literatrurabrzydka), ale niektórych może zaciekawić. Nie czytałem recenzji, zainteresowało mnie jedynie to, ze książki nie da się kupić, a w bibliotece jest spora kolejka do niej, zdaje się że dwa egzemplarze na Wrocław. Zdobyłem i mam w swojej kolekcji.
Jedno zdanie ze wstępu:

Puszczalscy dzielą się swą seksualnością tak samo, jak filantrop dzieli się pieniędzmi, ponieważ mają wiele do zaoferowania, a dzielenie się przynosi im radość i sprawia, że świat staje się lepszy.


( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Książka może zainteresować #divyzwykopem , #pusczalskich, #cichodajki , #poliamoria #lgbt i wszystkich tych którzy nie chcą w jedynie słusznej konfiguracji czyli:
W domu, w łóżku, pod kołdrą, po ciemku, po cichu, po bożemyu i tylko z mężem/żoną (własnym/włąsną), po modlitwie,tylko bez antykoncepcji czy innego zabezpieczania i tylko w celach rozrodczych
#seks #zwiazki #partnerstwo i oczywiście #bekazprawakow i #bekazkatoli , #mikromodlitwa niech też przeczyta.

Puszczalscy z zasadami: Praktyczny przewodnik dla miłośników poliamorii, otwartych związków i innych przygód
Dossie Easton, Janet W. Hardy

tytuł oryginalny: The Ethical Slut: A Practical Guide to Polyamory, Open Relationships & Other Adventures

wiecejszatana - Tym razem nie jest to #literatura #piekna (w moim przypadku częściej ...

źródło: comment_1612999849Sejzv1U3R7XbI3F1UcCHVA.jpg

Pobierz
  • 5