Wpis z mikrobloga

@HMC_: XDD jakby operator nie był sztywniacką korporacją z kijem w dupie to by na takie reklamacje odpowiadał - masz pan 2 złote czy ile to tam wychodzi (za 1 dzień z 30) i spadaj truć dupę komuś innemu, umowy z tobą przedłużyć już nie chcemy xD
  • Odpowiedz
@HMC_: Najlepszy jest ten Wojciech z pierwszego screena co składa reklamację na umowę telewizyjną na Facebooku xD

Ludzie są już tak głupi, że nie wiedzą gdzie się wysyła formularz z rezygnacją za kablówkę?.
  • Odpowiedz
@Lonate Cyfrowy Polsat ma chyba jednak dużo wspólnego z wieloma kanałami dostępnymi w ich ofercie :)

Cały czas pytam, co jeżeli taka sytuacja miałaby trwać tydzień albo miesiąc? Ludzie płacą za abonament na podstawie reklam gdzie zachęca się ich ramówką konkretnych stacji. Jak Netflix coś takiego #!$%@? na parę dni to na tym samym Wykopie będzie kwik słyszany za oceanem ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@rumulusparaliticusXVI: Wciąż w umowie masz zapisek o tym, że operator nie odpowiada za treści transmitowane ¯_(ツ)_/¯

A jakby to miało trwać dłużej to wciąż jest problem użytkownika. Może do niektórych dotrze sens tego.

A Netflix to kompletnie co innego, Netflix odpowiada za to co znajduje się na jego serwisie, jakość produktu bezpośrednio, a nie jest pośrednikiem przekazywanych treści.
  • Odpowiedz
@Lonate Cyfrowy Polsat to właściciel Telewizji Polsat, w tym przypadku mają wpływ na to co jest w telewizji. Pakiety Cyfrowego Polsatu często składają się ze standardowych "darmowych" kanałow tvp1, 2, tvn itp plus cała masa Polsatowskich autorskich kanałów.
  • Odpowiedz
@Lonate ja rozumiem zapisy w umowie i wiem, że Ci ludzie, którzy piszą o unieważnieniu umowy nie mają racji, jednak jest tam dużo komentarzy odnośnie konkretnych kanałów i rozumiem ich oburzenie. Ktoś kupuje dostęp do Polsat Sport żeby oglądać mecze niedostępne nigdzie indziej i nie ma możliwości bo jest jakiś protest. Cyfrowy Polsat jako właściciel zbiera #!$%@? od niezadowolonych klientów, normalna sprawa, ja też bym się #!$%@?ł. Całe szczęscie z telewizji
  • Odpowiedz
@rumulusparaliticusXVI: A to inna sprawa, telewizje widzę jak odwiedzam swoją mamę raz na 3-4 miesiące :D Mój telewizor służy do grania, ewentualnie Netflix/Amazon Prime.

Protest z założenia ma chęć dobitnego pokazania innym ludziom, że dzieje się źle. Do tego uczestnicząc w proteście liczyli się z stratami z danego dnia z reklam oraz z oburzeniem ludzi. Na szczęście jest też spora część ludzi, która protest i jego formę popiera ;)
  • Odpowiedz