Wpis z mikrobloga

#tvpis #duda #bekazpisu
Nasz kochany prezydent przyznał właśnie że nie wie co się dzieje w kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dowiedziałem się o podatku z mediów
SzotyTv - #tvpis #duda #bekazpisu 
Nasz kochany prezydent przyznał właśnie że nie wie...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę mi się go nawet szkoda zrobiło, ale dobrze wie co robi.
Obsypali go złotem na zachętę, ale haki też mają.

Gdyby miał honor to na koniec zachowałby się jak mąż stanu, nawet kosztem więzienia (jeżeli takie haki mają)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzotyTv: przecież każdy wie że to tylko długopis skąd ma wiedzieć ... Decyzje podejmuje pierwszy sekretarz jak za starych dobrych czasów
  • Odpowiedz
@SzotyTv Między innymi dzięki głosom wykopków Duda został prezydentem. Doskonale pamiętam jaka tu była nim masowa fascynacja w 2015 roku. Doskonale pamiętam jak wszelkie próby wytłumaczenia wykopkom że to będzie marionetka karakana kończyły się śmianiem się w twarz lub masowym minusowaniem. Duda i cały PiS doszli do władzy dzięki głosom młodych ludzi. Mało kto chciał słuchać starszych pamiętających PiS z lat 2005-2007 którzy ostrzegali przed pisem. Mnóstwo młodych ludzi na nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzotyTv: Jak mozna być takim miernym i być prezydentem... Mam tylko nadzieję że on sobie zdaje spraw e ze swojej sytuacji i grzecznie przytula hajs a nie ze faktycznie jest taki głupi.
  • Odpowiedz
@Brok_Sambor to ja ci wytłumaczę: psychologicznie to jest karzeł prezesa, chłopiec na posyłki. Jak dobrze podpisze to cukierek, jak źle się wypowie to w łeb i do budy. I rośnie coś niezdrowego, nieszczęśliwego z moralnością niewolnika i etyką karła.bęc.
  • Odpowiedz