Wpis z mikrobloga

@SzotyTv: ale jak podkreślił, że ma być na służbę zdrowia. Pajacu jak by dali te 2mld na służbę zdrowia zamiast na te szambo to Owsiak nie musiałby wyprowac żył przez 20 lat żeby wyposażyć szpitale, ale co tam ważne że studio w 3D. Haaaaaaa tfuuuu


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzotyTv: Już z daleka widać, że on ma #!$%@? na bycie prezydentem. Nie zdziwiłbym się gdyby miał już #!$%@? pod koniec poprzedniej kadencji, ale szef kazał to kandydował xD Pewnie wolałby pojechać na wycieczkę, na narty zamiast dawać głupie wywiady czy interesować się państwem xD
  • Odpowiedz
@SzotyTv: no nie, to jest typowy wybieg, ze jak sie przypal zrobi faktycznie, to wyjdzie ten obsraniec cały na biało i powie 'wsłuchałem się w głos robactwa i nie podpisze' i temat schowaja pod dywan. jakby teraz powiedzial, ze zajebisty pomysl, to by nie mieli opcji wyjscia. typowa pisiurska zagrywka.

****
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@SzotyTv: ja bym chciał się kiedyś od strony psychologicznej dowiedzieć jak to jest z takimi osobami. Jak oni mają kręgosłup moralny ukształtowany? Jak mogą swoją godność i swoje własne przekonania w buty wsadzić dla pieniędzy albo wladzy? Jak mogą odwracać wzrok od kurków swoich poczyniań? Żeby jakoś naukowo mi to wytłumaczyć. Sam sobie nie do końca potrafię.
  • Odpowiedz