Wpis z mikrobloga

@bluehead: no właśnie nie mam. 72% obecnie mi rebrickable pokazuje. A dokupić bym musiał między innymi:
130x black 2x6 brick
110x black 2x8 brick
190x dark orange 98283 Brick Special 1 x 2 with Masonry Brick Profile
80x tan 1x4 brick
270x tan 1x6 brick
340x tan 1x8 brick
100x tan 2x4 brick
35x tan 2x8 brick
140x tan 48092 Brick Round Corner 4 x 4 Macaroni Wide with 3 Studs
@janusz_mustermann: ja już za dużo serii zbieram, żeby jeszcze SW dorzucać. No i dodatkowo gardzę Disneyem za to co zrobił z nową serią SW (tak to jest, jak za produkcję filmu dla facetów odpowiada głupia feministka), więc głosuję portfelem - i nie daje im zarobić na licencjach
@damw: w tym secie jedynie figurki są zajebiste. Sama kantyna to wielki kloc nieobudowany z góry, który ma potencjał raczej rozłozony. Chociaz nawet wtedy kuje mnie ta wolna przestrzen pomiedzy boxami XD
w tym secie jedynie figurki są zajebiste


@vortange05: jeszcze ten duży zwierzak fajnie wygląda

Sama kantyna to wielki kloc nieobudowany z góry, który ma potencjał raczej rozłozony. Chociaz nawet wtedy kuje mnie ta wolna przestrzen pomiedzy boxami XD


@vortange05: aaa to pas w takim razie. Chyba, że dobra promka się trafi, to na późniejszy handel xD
to jest zajebiste, nie dziwie się że instrukcja aż 39 dolców :D


@stresS: no ja też się nie dziwię. Widziałem instrukcje po 7-8 dolców za zestaw 500-600 klocków, a tutaj koleś prawie 12k dowalił... Gdyby tylko w PL dało się w sensownej cenie kupić te klocki w dużej ilości. Zwłaszcza o ten tanowe mi chodzi 1x6, 1x8, 2x6