Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL XDD spróbuj kiedyś (na pustej drodze, żebyś krzywdy nikomu poza sobą nie zrobił) jak jest ślisko dać za dużo gazu. Fizyki nie oszukasz i choćbyś miał ultranowoczesne systemy to i tak się #!$%@?. No ale niestety takich jak ty nie brakuje, "mam nowe zimòwki premium, ASR, ESC, i wszystkie inne systemy, fura też porządna, to mogę #!$%@?ć, nic się nie stanie". A potem trzeba stać w korku bo cwaniak
No chyba, że tak jak pisałem wyżej - ma się #!$%@? E36.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: W e36 nie było ESP( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ZlodziejBilonownic: Lol to ty byś się zdziwił jak dobrze działają najnowsze systemy. Jak tylko zaczniesz wpadać w poślizg to od razu utnie moc i zaczną przyhamowywać odpowiednie koła. Sam się zdziwiłem jak ostatnio kumple mnie wiózł g20 320i w zakrętach na śliskim i zwyczajnie dawał
@cwlmod: to jest moja pierwsza zima z kontrolą trakcji w kopnym śniegu i w sumie w tak ciężkim terenie (wcześniej mieszkało się w miastach gdzie jak przyszła zima to było odśnieżone) i aż się zdziwiłem że moja bieda Skoda lepiej idzie z kontrolą trakcji niż bez, myślałem że trzeba będzie wyłączyć i jeździć jak za starych dobrych lat a tu niespodzianka, lepiej idzie gdy systemy aktywowane.
@Niles: ręce opadają jak ludzie nie mają pojęcia jak działa nawet taka podstawowa rzecz jak kontrola trakcji. Przecież to jest taka proteza blokady mechanizmu różnicowego. To koło które ma słabszą przyczepność i zaczyna się szybciej kręcić względem drugiego które ma lepszą przyczepność jest shamowywane i więcej trakcji idzie do koła o lepszej przyczepności. Ot cała magia dlaczego kontrola trakcji się przydaje w ziemię.
@DirtyS: teoria teorią praktyka praktyką. W teorii wiedziałem jak to działa w praktyce no cóż, nigdy nie miałem okazji przetestować, a nie wiem czemu jakoś mi w głowie siedziało że jak się w błocie zagrzebiesz to lepiej kontrolę trakcji wyłączyć i mielić po staremu ... no cóż człowiek uczy się całe życie ¯\_(ツ)_/¯
Spokojnie, typ nie jeździł nigdy autem nowszym niż 2000 r. więc dla niego każde dodanie gazu w tylnonapędówce na śniegu = #!$%@? się z drogi XDDD


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: no akurat ostatnio pojeździłem za nowszymi bmw w mieście bo zawsze mi odjeżdżały a teraz nie dość że jeżdżą powolutku to jeszcze środkiem drogi i nie zjeżdżają przy wyprzedzaniu bo minimalny zjazd z koleiny i już ich ściąga... I mówię tu o nowszych generacjach
Pobierz aarahon - > Spokojnie, typ nie jeździł nigdy autem nowszym niż 2000 r. więc dla niego...
źródło: comment_1612908938TUxTl3ZZLtMbf7PWrFajg1.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziemniag: jechałem wczoraj za E61, ledwo #!$%@? ze świateł ruszył. Wszystkie te beemki widzę takie grzeczne ostatnio, bo żarty się skończyły. xD
Sam również miałem E61, 261KM i nigdy jakichś cudów nie #!$%@?łem na drodze, ale takiej zimy jak teraz z nim nie odbyłem.
Na szczęście teraz mam quattro i jestem król śniegu jak lew jest król dżungli, a gdybym się przesiadł na RWD to prawdopodobnie bym się zabił xD