Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rok temu skończyłem mat-fiza w związku z tym że na chacie mieszkam ze starymi biedakami alkoholikami to nie mogłem podjąć studiów bo jestem ze wsi i nie mam kasy na mieszkanie ani nic innego i od nikogo nie dostanę, chociaż matma rozszerzona zdana na 76% podstawa ma 100 a fiza roz na 82..
Od prawie roku no czyli od marca 2k20 kiedy do szkoły już się nie chodziło siedzę w domu,nikt nic odemnie nie wymaga ojciec robi przy kostce więc jest na jedzenie do tego zacząłem z nimi pić i jarać..
Już mi się rzygać chce od takiego życia..
Po pracę boję się zadzwonić bo mi psycha siadła od odosobnienia boję się ludzi głos mi drży jak gadam i wgl nwm gdzie miałbym pracować bo nic nie umiem.
Co robić?

#patologiazewsi #przegryw #pracbaza #polskiedomy #alkoholizm #depresja #pomocy #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60227f6adb7e1c000b4c0d07
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli jesteś rzeczywiście pracowity to wejdz na OLX i znajdz pierwszą lepszą robotę za granicą. Na magazynie najlepiej i nie musisz mieć tam doświadczenia.

Jeżeli chodzi o kasę to musisz mieć max 1k PLN na dojazd i żeby przetrwać pierwszy tydzień. Po tygodniu możesz ogarnąć zaliczkę w robocie do wypłaty. Jeżeli Ci się nie spodoba wrócisz po m-cu do kraju i na pewno będziesz na plusie by mieć na strat
@AnonimoweMirkoWyznania z takim wynikami?
Plan jest prosty. Bierzesz kredyt studencki 1k msc. Wakacje u hansa czy innego holendra za granicą I przeżywasz spokojnie studia bez dorabiania.
Jak umiesz sie sam zmobilizować do nauki to bierzesz informatykę, jak musisz miec egzaminy nad sobą to lekarski/lek-dent. W zależności od kierunku zaczynasz zarabiać przyzwoita kasę za 2-3 lata lub koło trzydziestki przy tym masz możliwość socjalizacji bo nie musisz robić w gównopracach. Pozdrawiam