Wpis z mikrobloga

Śmieszne jest wystąpienie przeciw oczekiwaniom co do tego typu mema, tj. zwykle drugi obrazek pokazuje co robili ludzie przed wynalezieniem danej rzeczy. Tutaj jest na odwrót i to jest śmieszne, miło, że mogłem pomóc.


@Pawu1on: Czyli żeby zrozumieć ten żart trzeba się najpierw pomylić - dlatego teraz dumne wykopki które same siebie nabrały próbują pocisnąć tym, którzy z osią czasu nie mają problemów. Ironia w tej nitce jest okrutna.

  • Odpowiedz
@Javen: ja sie w cyrku nie smieje ani z chlopa przebranego za babe tez nie, ale ten mem jest do bolu bezbeczny i nawet ta pulapka na cwiercinteligentow z liczeniem lat p.n.e. niczego tu nie zmienia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie, to po prostu żart oparty na znajomości i oczekiwań względem tego mema


@Gerard_z_Libii: No jak nie, jak dosłownie zdanie wcześniej to przyznałeś - że trzeba się jebnąć w zrozumieniu daty:

jeśli znasz ten format mema to sobie myślisz, że bez sensu bo jak to rok przed wynalezieniem ktoś ma przedmiot (w tym wypadku młotek). Dopiero później zauważasz p.n.e. i łączysz fakt
  • Odpowiedz
@blackyabbol: No pare lat jednak praktykuje debilny humor, ale akurat w tym memie brakuje mi jakiejs dodatkowej puenty. Nawet w postmemizmie potrzeba jeszcze jakiegos elementu zaskoczenia zamiast tylko wkleic kolesia z mlotkiem rok po wynalezieniu mlotka.
  • Odpowiedz