Wpis z mikrobloga

@incelista: no kvrwa wygląda młodziej, bo ją stać wyglądać młodziej xD tak jak zresztą 90% aktorów z top hollywoodu. Dla nich dobry wygląd to jest część pracy, gdzie pomiędzy zdjęciami do następnych filmów, mają osobistego trenera, dietetyka, lekarza, korzystają z najlepszej opieki, mają opiekunki, sprzątaczki. Oni nawet nie muszą sobie sami gaci wyprać, bo tym się zajmie pomoc domowa. Mogą się skupić na własnym wyglądzie. A jak coś się nie
  • Odpowiedz
@tunia86: @kokiloki21: jest jakiś obiektywny, logiczny powód, dla którego lepsze dla formy fizycznej i psychicznej jest wstawanie o 3:00 i kładzenie się spać o 19:00, zamiast przesunąć to w bardziej ludzkie godziny i wstać o 6:00, a zasnąć ok 22:00, czy to tylko fanaberie celebryty xD?

Bo może jestem staromodny, ale raczej powszechnie przyjmuje się, że sen w nocy (w sensie: po zmroku) jest najzdrowszy, a tutaj gość
  • Odpowiedz
@BrockLanders z tego co czytałam on ma w tych godzinach rannych trening, a potem idzie do pracy/na zdjęcia. Codziennie musi trenować ileś tam h, a po południu by nie mógł, bo rodzina, dzieci, itepe ¯_(ツ)_/¯. Widziałam raz filmik jak jakiś dziennikarz postanowił spędzić z nim dzień, poszukam xD
  • Odpowiedz