Wpis z mikrobloga

#ps5 #neonet #janusznet

Po długiej i w moim przypadku chyba najcięższej batalii sprawa jest wreszcie wygrana. Po mojej dosyć dosadnej wiadomości nie odpisali już nic oprócz tego powiadomienia ale to już mało ważne

Jeśli ktoś jeszcze został na placu boju z zamówieniem z 21.01 polecam odrazu kierować wiadomości na mail "zwroty neonet.pl, bo tam siedzą ludzie bardziej ogarnięci i sprawa (nie tylko u mnie) po wiadomości do nich poszła do przodu. Najlepiej z miejsca wysłać screeny całej swojej umowy sprzedażowej i ich regulaminu z notką, że obowiązuje od 22.01, unikniecie wtedy zbędnej mocno irytującej korespondencji (jak coś to służę screenem regulaminu)

Przywołuję Mirków najbardziej zainteresowanych tematem. Reszcie a zwłaszcza tym wyzywających nas od Januszy powiem tylko króciutko bez zbędnego przedłużania

Jeśli macie jakieś prawa a nie chcecie z nich korzystać dla własnej wygody to gratuluję, jesteście świetnymi gojami oby takich jak najwięcej

@Dwep @Mazurskimazur @Szaman90 @Rniedzwiecki @testaccount9432
Pobierz Danio_1992 - #ps5 #neonet #janusznet

Po długiej i w moim przypadku chyba najcięższej...
źródło: comment_1612867894sVF8a8S3ws4Sn4cDDjSb7E.jpg
  • 11
@Danio_1992: Nie jesteście Januszami dlatego, że walczycie o swoje prawa, tylko dlatego, że pomimo corocznych afer z zamówieniami i ogromnym parciem na konsole, zamawiacie w szczycie, a potem tracicie czas i nerwy na wyjaśnianie i odzyskiwanie pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A sklepy tylko liczą zyski na takich, co cały rok psioczą, a potem i tak robią zamówienie. Pojedyncze zwroty nie zmieniają faktu, że dystrybutorom po prostu
@Danio_1992: Mnie już ręce opadły, 3 maila mi wysyłają, zasłaniając się regulaminem istniejącym od 22 - zamówienie z 21. Ten mail, na który wysyłałeś te screeny to zwroty@neonet.pl?
@Wolsky: Tak to ten Mail, najlepiej wyślij im odrazu fragment tego regulaminu, gdzie wspominają o tej dacie obowiązywania i do tego jeszcze screeny swojej umowy sprzedażowej, gdzie każdą pozycję masz osobno. Oczywiście obok tego wszystko opisz i to już powinno pójść do przodu zwłaszcza na tym Mailu. Też się z nimi sporo żarłem a na zwroty@neonet.pl wystarczyła tylko jedna porządna wiadomość