Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Samochód aby jeździć po mieście i koniecznie automat. Komunikacja akurat jest słaba bo to wieś i dojazd to +-10km dzień w dzień droga krajowa.
Ja mam swój i jestem zadowolony. Szukam dla kogoś :)

Myślałem o Yarisie II generacji 2005 wzwyż
  • Odpowiedz
Ech, sami znaffcy. Kup to, co będzie w najlepszym stanie i zapomnij o automacie. W miejskich autach to rzadkość. A konkretnie to: Yaris lub Starlet, Micra, Citroen Saxo, Peugeot 106, 206, Hyundai Getz, Corsa C, VW Fox. Każdy z nich ciężko znaleźć z automatem, ale szukać możesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JejSerceBijeDlaMnie: no niestety nie ma w tej cenie xD
Może niemieckie yarisy? Do granicy mam 100km więc nie byłoby tak źle.

Dziękuję za to że przestrzegasz przed skrzynia w audi. Nie wiedzialem że taki złom
  • Odpowiedz
@balbezaur: xD Nie przestrzegam, to jest zwykły prosty automat, remont automatu w dobrym warsztacie tyle kosztuje i takie są ceny. Można januszować z kupnem używki, ale co zrobisz jak kupisz drugą popsutą a za każde włożenie/wyjęcie płacisz?

Ten automat w Audi nie jest zły, ale przemyśl czy jednak nie może być manual.

To dla osoby chorej czy kobiety, która panikjje?
  • Odpowiedz
@balbezaur: luz, tylko nie bierz na poważnie tych głupawych rad kupienia drogiej w utrzymaniu szafy trzydrzwiowej albo niemieckiego szrotu z przekręconym trzy razy licznikiem. W tej cenie sensowny będzie jeszcze Punto, który nie był chętnie kupowany przez sebeuszy. Ogólnie unikaj wszystkiego co niemieckie, za duża szansa na wtopę
  • Odpowiedz