Wpis z mikrobloga

@MajsterBertaSS: nie wiem jak długo interesujesz się krypto. Podpowiem, że doge był zrobiony z dziesięć lat temu dla jaj, przez gości z reditta dla żartu. Początkowo miał nawet psie gówno w logo- jako szitcoin nad szitcoinami, ostatnio elon musk, go dla jaj wypromował. Jeśli wiesz co robisz, to ok, ale jeśli kupiłeś, bo rośnie, to zastanów się, czy nie kupić, krypto, które naprawdę ma szanse, np BTC i ETH w proporcji
@Obruni: troche poczytalem o nim zanim go kupilem, przy okazji zainwestowałem pare groszy w btc. Jakoś wielkim fanem krypto nigdy nie byłem, ale kupiłem tak troche dla zgrywy, a troche bo wiem, ze czego sie elon dotknie to zmienia sie w pieniądze
@MajsterBertaSS: no to cos Ci opowiem- kiedy Elon ogłosił budowę superfabryki, która miała produkować baterie litowo- jonowe i podwoić ich światową produkcję, słuchałem na bbc audycji, w której fachowcy od energetyki i baterii zgodnie twierdzili, że wyłoży się na tym, na całego, bo na świecie nie ma zapotrzebowania na tyle baterii, wtopi na 100%, bo to za duża skala- hehe dzisiaj Elon buduje gigafactory nr4 i ciągle mało... a ekspreci? Nadal