Wpis z mikrobloga

ANIHILACJA ŁAPSK. CG bench press 215kg x 1 :D JM press 177,5kg x 3 :D DB rollback 40kg x 7... i O TO CHODZI!
Można NATURALNIE? MOŻNA! Tak to jest jak się ćwiczy we właściwy sposób, do tego NIE MA SIĘ KONTUZJI! Nic nie boli, nie muszę używać środków przeciwbólowych, miliona maści... NIC. Treningi to przyjemność :)

Jaram się bo tyle CG bench press jeszcze nie wyciskałem, i właściwie poprawiając kilka aspektów technicznych widzę że mogę tutaj łatwo dodać jeszcze wiele kilogramów :D

Plan dzisiejszego treningu był zupełnie inny, miał być 1RM w ćwiczeniu Partial ROM i lżejsze asysty... Ale jakoś miałem ochotę #!$%@?Ć DO PIECA.

Więc wziąłem wariant wyciskania full ROM, a czułem że dam radę zrobić absolutny PR w CG bench press. Do tego łokcie jakoś "za świeże" były, więc zostały dziś zbombardowane

CG bench press 205kg poleciało banalnie łatwo poczułem ogromną moc. Niestety za bardzo na 215kg się napaliłem i znowu zawiódł leg drive... Ale i tak po krótkim zatrzymaniu na klacie sztanga wyskoczyła jak z procy :D. Wyciskam teraz na całej stopie, bo zauważyłem że lepiej mi się jest ułożyć a przy tym mam mocniejszy leg drive jeśli o nim oczywiście nie zapomnę :P
No przy 215kg on zawiódł i dopiero jak zrobiło się ciężko to przypomniałem sobie o nim i maksymalnie wcisnąłem stopy w ziemie i napiąłem dupsko. Dziwna sprawa, bo teraz czuje jakby ciało było podzielone na dwa, w sensie góra i dół. I nawet bez pomocy dołu mi się lepiej wyciska w takiej pozycji. Kwestia zgrania tych dwóch rzeczy i będzie git.

Następnie JM press, łapy już miałem tym CG zmęczone, ale i tak dało radę zrobić rekordowy ciężar w tym ćwiczeniu, czyli 177,5kg x 3, Myślałem że te łokcie wybuchną, no siłowałem się z tym nieźle dzisiaj.

Potem jeszcze kompletnie je dobiłem robiąc DB rollback ostatnia seria sztangielkami po 40kg i już zmęczenie się odezwało bo byłem pewien że wpadło 10 powtórzeń :P A zaledwie 7 zrobiłem.

Trochę bicepsa żeby chociaż w pewnym stopniu zbalansować pracę którą wykonał dzisiaj triceps. A trening zakończony został 3 szybkimi obwodami, właściwie bez przerw.

Cały trening około 1h 15min

Behind head lat pulldown 2x20
DB bench press 2x20
Band triceps 2x25

CG bench press 215kg x 1
JM press 90x3 120x3 140x3 160x3 177,5kg x 3
DB rollback 3x10 30kg 40kg x 7
Strict Alternate Db curls 4x5

Circuit 3x
Strict side raise 10reps
Band no money 25reps
Band triceps 50reps

#strongaf #silownia #pokazforme #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - ANIHILACJA ŁAPSK. CG bench press 215kg x 1 :D JM press 177,5kg x 3 :D D...
  • 6
  • Odpowiedz