Wpis z mikrobloga

Dlaczego gdy mowa o teoriach spiskowych zawsze na myśl przychodzą ogromne znane na całym świecie koncerny typu big Pharma czy WHo? Mówię wam to jest tylko przykrywka, światem nie rządzi billgates, ani rosyjscy mafiozi w czarnych mercedesach z przyciemnionymi szybami. Odpowiedź jest gdzieś bliżej, okazuje sie bowiem, że wszystkie te ogromne korporacje jak facebook czy Apple to tylko przykrywka dla czegoś większego, jednak tak nie pozornego, że nieświadomie korzystamy z ich usług prawie na codzień!.

Żabka bo o niej mowa. Wielka niepozorna sieć sklepów, która mijamy na każdym rogu. Sklep tak perfekcyjny, że myśląc o utopii podświadomie umieszczamy logo z wielką uśmiechniętą żabą na spektaktularnych wieżowcach. Asortyment żabki może okazać się dla wielu nieświadomych ludzi przeciętny, ale prawda jest znacząco odmienna od naszych wyobrażeń i tego co widzimy gdy wchodzimy do jedynego takiego sklepu na świecie. Za często otwartymi drzwiami żabkowego magazynu widzimy paczki pełne przeciętnych produktów, ale dlaczego drzwi są otwarte ? Nie to nie oznaka zapominialstwa pracującej tam obsługi, to celowy zabieg miejacy na celu zmylenia nas i pokazanie nam tego, że ta złowieszcza firma nie ma nic do ukrycia. Nie wiemy co kryję się w malutkich przysklepowych magazynach żabiego sklepu. Za paczkami harnasia za 2,60 za 4pak kryją się cuda techniki jakich nie wyobraża sobie przeciętny kowalski. Stosy tajemnej technologii, której działanie jest obce nawet hindusą na youtubie, ukryte w każdym niedostępnym dla przeciętnego człowieka miejscu, służą do zmyślnego i efektownego sterowania masami ludzi, którzy zwykli z żabich usług korzystać. Spójrzcie tylko na pracowników Żabki. Wydaję nam się, że to zwykli ludzie, ale prawda jest całkiem inna. Ci ludzie to członkowie między narodowej mafii, spójrzmy tylko na pana od "jaka parówa wariacie" pytanie może wydaje się proste, jednak, każdy z nas powinien wiedzieć, że on doskonale wie, czego nieświadomy klijent potrzebuje. Chciałem napisać więcej jednak pod mój dom podjechała zielona skoda z logiem żabki, nie mam za dużo czasu, może zdołam ukryć sie w piwnicy....

#teoriespiskowe #pasta #zabka #tworczoscwlasna
Pobierz DzikiChleb - Dlaczego gdy mowa o teoriach spiskowych zawsze na myśl przychodzą ogromn...
źródło: comment_1612782737y9yefh9vHKpNxP23cw6Tek.jpg
  • 4