Wpis z mikrobloga

Mój brat konfederata jeszcze pół rok temu był typowym fanem Bosaka, Brauna i Korwina. Krzyczał, że facet i kobieta, to normalna rodzina, a teraz? Powiedział, że zgadza się jedynie gospodarczo z Konfederacją. Ok, jest lepiej. Jest tolerancyjny i powiedział ''ludzie mają więcej zmartwień w Polsce, więc po co zabraniają kochać drugiego człowieka'' Myślę, że wreszcie moja lewacka ideologia wlazła mu do głowy BUHAHAHA nie no, jestem zadowolona () #konfederacja #bekazkonfederacji #lgbt #lewica #bosak #bekazbosaka #polityka
  • 101
@Volki

Nie wiem co to jest, ale ty twierdzisz, że wiesz


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wyparcie

Doskonale i ja, i ty wiem, o co mu chodziło i nie wmówisz mi, że jest inaczej. Napisane czarno na białym. Zaprzeczanie oczywistemu faktowi sprawia, że się ośmieszasz.

Taka retoryka jest potrzebna


Kur..a do czego? Do sprzeciwu wobec rozszerzenia jednego istniejącego od lat paragrafu o słowa "orientację seksualną"? Jak rozumiem, gdyby teraz niektórzy Polacy w Niemczech zaczęli się czegokolwiek domagać,
@Ekspert_od_niczego

Doskonale i ja, i ty wiem, o co mu chodziło i nie wmówisz mi, że jest inaczej. Napisane czarno na białym. Zaprzeczanie oczywistemu faktowi sprawia, że się ośmieszasz.

Problem z tobą jest taki, że jeśli fakty przeczą twojej opinii, to tym gorzej dla faktów.

A służy

Obecnie SLD nic nie wprowadziło, więc może służy.

Plus oczywiście odrzuca to wszystkich umiarkowanych ludzi lub nawet prawicowych

Odrzucać może bardziej to, że są jednym
@Volki:

Problem z tobą jest taki, że jeśli fakty przeczą twojej opinii, to tym gorzej dla faktów.


Ale to się tyczy właśnie ciebie xD. Nie przedstawiłeś ŻADNEGO dowodu, że wniosek składany w parlamencie przez grupę posłów może nie być projektem ustawy.

Obecnie SLD nic nie wprowadziło, więc może służy.


Obecnie SLD, dokładnie tak samo jak wtedy, nie rządzi, natomiast retoryka tej partii nie zmieniła się ani o milimetr - chyba, że
@Ekspert_od_niczego

Ale to się tyczy właśnie ciebie xD. Nie przedstawiłeś ŻADNEGO dowodu, że wniosek składany w parlamencie przez grupę posłów może nie być projektem ustawy.

Logika iście lewacka. A ty nie przedstawiłeś ŻADNEGO dowodu, że nie ma Boga xD xD xD

Obecnie SLD, dokładnie tak samo jak wtedy, nie rządzi, natomiast retoryka tej partii nie zmieniła się ani o milimetr - chyba, że na bardziej radykalną.

Nie rządzi, co nie przeszkadza SLD
Pobierz
źródło: comment_16128098225cqNMJsmEFAZPRucNi4Gmw.jpg
@Volki:

Logiką iście lewacka.


Jak rozumiem, lewakami są tez Korwin, Berkowicz, Marjan i Żółtek, bo z nimi mam najwięcej wspólnych poglądów z kandydatów na wybory? Za to prawdziwym prawicowcem jest Biedroń, bo mam z nim najmniej wspólnego.

A ty nie literatura przedstawiłeś ŻADNEGO dowodu, że nie ma Boga xD


Po co miałbym to robić, skoro jestem wierzący? Ale sytuacja jest inna - wniosek złożony w parlamencie przez grupę posłów w sprawie
@Ekspert_od_niczego

Jak rozumiem, lewakami są tez Korwin, Berkowicz, Marjan i Żółtek, bo z nimi mam najwięcej wspólnych poglądów z kandydatów na wybory?

Nie są, bo nie stosują lewackiej logiki.

Po co miałbym to robić, skoro jestem wierzący?

Kumaty to ty nie jesteś xD

Jeżeli twierdzisz, że może być także czymś innym, to powiedz czym i przedstaw na to dowody.

To ty twierdzisz, więc to ty masz udowadniać.

I w artykule masz napisane,
@Volki

To ty twierdzisz, więc to ty masz udowadniać.


Absolutnie tak nie twierdzę. Ja twierdzę, że chodzi tu o projekt ustawy, bo zgodnie z prawem to na pewno może nim być. Ty twierdzisz, że może być czymś innym - czym?

Ale to lewica sobie przypisuje sukces, gdyż walczyła o takie przepisy od wielu lat


Nie zmieniaj tematu. Nie popieram PiSu, Lewicy, ani tej durnej ustawy.
@Ekspert_od_niczego

Absolutnie tak nie twierdzę. Ja twierdzę, że chodzi tu o projekt ustawy

Czyli twierdzisz xD

Nie zmieniaj tematu. Nie popieram PiSu, Lewicy, ani tej durnej ustawy.

Przecież nawet nie o tym mówiłem xD Ty nawet dłuższych dyskusji nie ogarniasz, bo skoro nie rozumiesz na co to był argument xD
@Volki

Czyli twierdzisz xD


Twierdzę, że to może być to, bo na pewno może być. Spełnia wszystkie warunki do bycia projektem poselskim - jest wnioskiem składanym przez grupę posłów na rzecz zmiany prawa. Ty twierdzisz, że to nie musi być to. Więc co innego?

Przecież nawet nie o tym mówiłem xD


Dałeś przykład tej ustawy, mimo że nijak się miała do tematu. To nie był żaden argument, bo zostałoby to wprowadzone tak
@Volki Jak rozumiem według ciebie jedynym wyznacznikiem prawicowca jest to, że nienawidzi homoseksualizmu? Przykro mi, ale politolodzy się z tobą nie zgodzą.
PS nie zmieniaj tematu. Masz dowody, że to mogło być coś innego niż projekt ustawy czy nie?
@Volki Nie jestem heterofobem, bo nie mam żadnej niechęci do osób hetero. Ale miło mi, że przyznajesz się do kłamania, skoro uciekasz. Zamierzam zrobić o naszej rozmowie wpis na wykopie "jak wygląda fanatyzm tchórzliwych, konfederackich szurów" ;)
@Yuuuki: Zaraz. Czy to nie tak, że to lewica skupia się na sprawach seksu, zamiast na sprawach które dotyczą polityki?

To jest właśnie technika lewicy - odwracanie uwagi, atakowanie, wciskanie tematu a później udawanie, że druga strona "zwalcza" to co lewica nachalnie wciska.

Przykre że ty i twój brat w tę fikcję wierzycie i myślicie że o to w tym chodzi.