Wpis z mikrobloga

Dziesiąta platyna wbita ༼ _

Control Ultimate Edition z lutowego PS+

Ale cuena jest to gra, grafika, efekty, płynność ajajaj. Świetna walka, często dość wymagająca, niektórzy poboczni bossowie dawali popalić. Sama platyna bardzo prosta, fajnie że nie trzeba było zdobywać wszystkiego na 100% (znajdziek, checkpointow) a jedynie większość. Polecam.

Teraz biorę się za DLC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#playstation #ps5 #gry #platyna
Tea - Dziesiąta platyna wbita ༼ つ ◕_◕ ༽つ

Control Ultimate Edition z lutowego PS+

Al...

źródło: comment_1612731654U1W7UDi7edpI1PEyFz6dxB.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Marek1991: Oj jest i to dobra! Oprócz tego dużo uzupełniających lore znajdziek i materiałów filmowych nagrywanych przez aktorów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tea: Mnie jakos nie podchodzi ta gierka. Przechodze ja tylko dla ukonczenia fabuly na PS4, strasznie scina momentami nawet masakra. Btw. Podziwiam za platyne :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tea: Fajna gra, ale nie chce mi się wracać żeby dokończyć rozszerzenia. Zwłaszcza, że ta dynamiczna walka fajnie siadała na myszce, na padzie to IMO chaos okrutny.
  • Odpowiedz
  • 0
@janushek: Łatwa, niektórzy poboczni bossowie dawali popalić, ale wystarczyło po prostu do nich wrócić jak miało się bardziej rozwiniętą postać
  • Odpowiedz
  • 0
@glos_zenady: ~10-15h w zależności ile robisz pobocznych zadań. Platynę wbiłem w niecałe 20h. To czas na podstawkę gry, DLC jeszcze nie ruszałem
  • Odpowiedz