Wpis z mikrobloga

Bardziej niż ze zwycięstwa cieszę się z tego, że system gry Hybbali działa a nasza gra wygląda o wiele lepiej niż za Skowronka.
Jako nieliczni w lidze mamy swój styl. To bardzo dobry prognostyk na przyszłość.

#wislakrakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@l-RAD-l: nie mogę czasem uwierzyć że podczas wrzutki ze skrzydła jest 5 piłkarzy w polu karnym, wcześniej to było ich 5 na połowie przeciwnika :-D
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: popieram. Kolejny mecz dominujemy na maxa, jestesmy wyraznie lepsi. Na pewno system zweryfikują mecze z ległą, lechem czy pogonią. Niemniej przy napastniku takim jak nie wiem Turgeman wczoraj pewnie byłoby z 4:0 na spokojnie. Podwajania, potrajanie, odbiory i sytuacje z tego mega na plus. Kolejny aspekt to strzelamy bramke i nie cofamy sie, nie bronimy, a dalej gramy swoje. Pressing,atak i chcemy strzelac kolejne bramki. Po golu na 2:0
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: @tomaszek86: Nie przypalałbym się, bo do dobrej gry to dalej dużo brakuje. Wczoraj w środku pola były ogromne dziury, tak samo jak w meczu z Piastem. Na razie jeszcze ten styl Wisły zaskakuje rywali, tak samo jak Górnik zaskakiwał i kasował każdego na początku sezonu - ale potem rywale się tego nauczą i zaczną z tego korzystać.
  • Odpowiedz
@bungaBunga: Nie napalam się, tylko pisze że to dobry prognostyk na przyszłość.

ale potem rywale się tego nauczą i zaczną z tego korzystać


A my będziemy ciągle udoskonalać swój styl i eliminować błędy.
Przynajmniej mam taką nadzieję.
  • Odpowiedz
@bungaBunga: czasem i przegrac mozna, nawet i 10:0 ale jak bede widział taką walkę, zangażowanie, nieustępliwość to wybaczę. To początek stylu, którego Wisła wcześniej nie miała. Dla mnie na plus, czekam na dalszy rozwój sytuacji :) Nie popadam w hurra optymizm, jest fajnie i tyle ;)
  • Odpowiedz