Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć zgłaszam się z pytaniem. Czy ktoś tu wie jaka czekałaby kara dla osoby która nie miała założonej jednoosobowej działalności gospodarczej? Chciałbym złożyć czynny żal i zapłacić wszystkie należności, jakie by to były? Sprzedaż internetowa przez dwa lata, z czego przez 13 miesięcy przekraczałem kwotę powyżej „działalności nierejestrowanej”. Chciałbym zamknąć ta sprawę a nie wiem jakich kosztów mogę się spodziewać. Przez 2lata przychód około 59tyś. W tym dochód 25 tysięcy przez dwa lata. Dzięki za pomoc. Nie prowadziłem innej działalności, uczeń.
#urzadskarbowy #podatki #skarbowka #us

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60201f03863b1f000a1307ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 5
OP: @BozenaMal: To znaczy, jaka jest podstawowa kwota tej składki ZUS za miesiąc którą mogą mnie obarczyć? Mogą podejść do mnie jakoś ulgowo przy takich kwotach czy jednak nie za bardzo? Odsetki rozumiem że moge sobie wyliczyć z kalkulatora na stronie ZUS + zaległe podatki również z kalkulatora? Z tego co wiem chyba gdy prowadziłem sprzedaż wysyłkową nie jest konieczne posiadanie kasy fiskalnej? Czy też jakiekolwiek wystawianie faktur, byle uproszczona