Wpis z mikrobloga

Zorganizowałem pierwszą na wykopie edycję mini-turnieju "Gry w małysza" tj. DSJ2. Powiedzmy, że wyszły wszelkiego rodzaju problemy związane z młodym wiekiem. Zwłaszcza stosunkowo niska frekwencja.

Jedną z prawdopodobnych przyczyn tak niskiej frekwencji może być sposób w jaki przeprowadziłem ogłoszenie konkursu. Możliwe, że osoby chętne zdążyły zapomnieć o tym konkursie do deadline, do tego wstawianie ogłoszeń po północy jest średnim pomysłem. Dlatego stwarzam dwie najbardziej oczywiste metody ułatwienia dostępu do tego konkursu. Po pierwsze wszystkie ogłoszenia będę wstawiał na tagu #mobilnymalysz . Po drugie stworzę 2 listy wołania. Jedna do ogłoszeń (wszelkiego rodzaju PSA, ogłoszenia wyników czy nowej skoczni), druga do przypomnień o wysłaniu (z reguły jedno dzień przed, drugie kilka godzin przed terminem wysyłki).

Najdłuższy skok na Irlandii wyciągnął członek grupy na FB - Patryk Połoński, który skoczył na oszałamiające 139,35m.
Podium dopełnili Jcoob i ja. Najwyżej sklasyfikowaną osobą z wykopu jest @gienek , który skoczył na 138,26m



Do zobaczenia na następnych zawodach. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

#mobilnymalysz #skoki #dsj #dsj2
Pobierz
źródło: comment_1612721723z400ZRYQ0k8vl1NEed7ZTI.jpg
  • 10
@rbk17: Możliwe, że trochę spłyciłem pytanie, więc postaram się odpowiedzieć lepiej. W przypadku tak oragnizowanych zawodów (stan normalny) we Wtorek pojawia się ogłoszenie z kodem, który musi być umieszczony w nazwie zawodnika oraz skocznią na której odbędzie się rywalizacja. Od wtorku do soboty ma się czas na oddanie jak najlepszego skoku(odległość) i wysłanie powtórki na email dsjkonkurs2@gmail.com. W niedzielę wyniki umieszczam na tym tagu. Czasami organizowane są cykle i maratony. Cykl