Wpis z mikrobloga

Ktoś wie co może być przyczyną tego, że w niektórych grach żeby zadziałało R2 trzeba mega mocno go wciskać? Przez to grać sie nie da. Przykładowo w Fifie, Battlefieldzie nie ma tego problemu. Ale jak gram w Wiedzmina to muszę go #!$%@? mocno wcisnąć żeby załapał. Miał ktoś tak? Oczywiście mowa o dualshocku 4.
#ps4
  • 7
@BlackFett: W sumie trochę poluzowałem pada, nawet nie rozkręciłem całego i działa. Coś tam poruszałem, potrząchałem i śmiga. Dzięki na przyszłość, bo może kiedyś już jebnie na amen.
@Venito: Tak jak ta kolega napisał - winne są gumki. R2 wciska się znacznie częściej niż L2, stąd ta gumka pod R2 szybciej się psuje (plastik ją dziurawi przy wciskaniu). Możesz rozkręcić pada i zamienić sobie gumki spod lewych triggerów z tymi spod prawych triggerów. L2 bardzo rzadko wymaga pełnego nacisku (w przeciwieństwie do R2, które odpowiada np. za przyspieszenie pojazdu), więc nie odczujesz w zasadzie żadnej różnicy. W ciągu najbliższych
Ktoś wie co może być przyczyną tego, że w niektórych grach żeby zadziałało R2 trzeba mega mocno go wciskać? Przez to grać sie nie da. Przykładowo w Fifie, Battlefieldzie nie ma tego problemu. Ale jak gram w Wiedzmina to muszę go #!$%@? mocno wcisnąć żeby załapał. Miał ktoś tak? Oczywiście mowa o dualshocku 4.


@Venito: to są te adaptacyjne spusty z ps5, mireczku, pan sony wprowadził to aktualizacją również na ps4