Wpis z mikrobloga

@Amishia: Skoro ty nic nie napisałaś, to może ja coś skrobnę:

Aborcja murzyna na życzenie powinna być dostępna, gdyż:

- Jest ważnym elementem planowania i zakładania rodziny.
- Nie odbywa się żadnym (moralnym) kosztem
- Płód murzyna bowiem nie posiada żadnych istotnych cech biologicznych typowych dla człowieka - nie odczuwa bólu, nie myśli, nie ma świadomości. Z jego punktu widzenia nie zmienia się więc kompletnie nic - jak nigdy nie istniał, tak dalej nie istnieje.
- Uśmiercenie murzyna na tak wczesnym etapie nie powinno być niczym szokującym dla nikogo. Około połowa ciąż kończy się samoistnym poronieniem, co - w prolajferskiej retoryce - oznacza, że co drugi z nas ginie zanim jeszcze zostanie odcięty od pępowiny. Czy ktoś się tym w ogóle przejmuje? Nawet mało kto ma o tym pojęcie, że "mały Tyrone" właśnie został wyrzucony do kosza na zużytej podpasce.
- to nie usunięcie ciąży murzyńskiej powinno być uznawane za niemoralne. Niemoralnym powinno być zmuszanie kobiety do donoszenia niechcianej ciąży murzyńskiej i obojętność wobec dalszych losów jej, jak i potencjalnego murzyńskiego dziecka.

Pozdrawiam cieplutko, bardzo dobra robota z tą przypominajką

13/50

# aborcja # codziennepowiedzkomus <- tag do CZARNOlistowania

#bekazlewactwa
Pobierz K.....k - @Amishia: Skoro ty nic nie napisałaś, to może ja coś skrobnę:

Aborcja mu...
źródło: comment_1612698963NPSRjzN4mkeBQpEUcueXHD.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jegwan: Myślę, że lewaccy troglodyci mogą czuć się urażeni. Ja na szczęście ani typowym lewakiem, ani troglodytą nie jestem, więc nie trafiają do mnie Twoje słowa.
@Jegwan: Ja to w ogóle nie wiem w czym są lepsze osoby o ciemniejszej karnacji skóry lub o czarno, kawowo, kakaowo, brązowej karnacji skóry od osób mające białą lub żółtą karnację skóry lub na odwrót patrząc na szerzący się rasizm w Stanach i dyskryminację białych ludzi przez obecną ekipę rządzącą w USA ? xDDDD

Odpowiedź jest prosta: osoby które tak stwierdzają to sprowadzają to do kwestii męskiego przyrodzenia i jego rozmiarów.