Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@PodniebnyMurzyn: A ja nie oglądam, żeby im nie nabijać wyświetleń. Nie pokazują tablic i nie potrafią tego logicznie wytłumaczyć (co sprawia, że filmy są głównie maszynką do generowania zysków), jak już się odzywają to są po prostu - o ironio - prostacko chamscy, a przy okazji zdarza im się też używać filmów, na co nie wyrażają zgody autorzy, bo mogą, bo prawo cytatu. Dla mnie to ich dyskwalifikuje, nie mają żadnej
  • Odpowiedz
Nie pokazują tablic i nie potrafią tego logicznie wytłumaczyć


@daox:
a) unikaja w tym momencie pozwow od debili, ktorych auto zostalo nagrane. https://bezprawnik.pl/tablice-rejestracyjne-a-dane-osobowe/ Chce ci sie chodzic po sadach i sie klocic z koniem, ze tablice to nie dane osobowe? No widzisz, im tez sie nie chce.
b) co ci da, ze beda tablice? Zapamietasz te setki tablic i jak bedziesz jechal to najpierw bedziesz patrzyl na tablice i sprawdzal czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stormkiss: Słuchaj, ja nie proszę, żeby ktoś ich tłumaczył. Cały internet pełny jest nagrań z tablicami. Artykuł na bezprawniku ja też mogę napisać. Co najważniejsze - ja mogę teraz pozwać Ciebie. A także ich. Bo pozywać może każdy za wszystko. :) Dopóki tę obawę można podeprzeć tylko jakimś artykułem na podstawie wypowiedzi kogoś kto dzisiaj jest, a jutro go nie ma - dla mnie to nie jest logiczne wytłumaczenie.

A co
  • Odpowiedz
Nie pokazują tablic i nie potrafią tego logicznie wytłumaczyć (co sprawia, że filmy są głównie maszynką do generowania zysków),


@daox: a do czego innego mają być? do publicznego linczu? XDD Od tego mamy słuzby.
  • Odpowiedz