Wpis z mikrobloga

@spec_IT metraż ponizej, standard to ciężko powiedzieć jaki... normalny xD to tak jak mówić o tuningu co to stage 2 czy stage 3
@bhunji aneks, fotka niżej - salon-27,75 sypialnia-10,78 garderoba-2,58 korytarz-3,35 lazienka-4,66 pokoj-11,62m2 balkon-9,68 balkon-4,47
@xdrcftvgy też tak na początku myślałem ze to fanaberia, ale w praktyce teraz nie żałuję ani złotówki na tę stację parową - jest zajebista i wygodna w użyciu. Prasowanie firan czy sukienek w
updater - @specIT metraż ponizej, standard to ciężko powiedzieć jaki... normalny xD t...

źródło: comment_1612705771svpqYk0mVNH94bLISNN9Di.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@updater Ciekaw jestem jak będzie Wam się działać z tą pralko-suszarką. Różowa ogarniała temat i ponoć taka opcja jest średnia. Mamy zatem dwa odrębne urządzenia postawione jak to zazwyczaj-jedno nad drugim. I ogólnie jest zajebiście ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@JackBauer ja na twoim miejscu bym się zastanowił kto kupuje taki monitor i dlaczego go może ktoś potrzebować... być może nie służy mu do rozrywki a do pracy ;)

@ludzik kobitka i ja jestesmy zadowoleni - oczywiście widzę minusy jak i plusy tego rozwiązania. Np to, że programując pranie i suszenie za 1 razem uruchamia 1400obr/min a do tej predkosci pokazuje 5kg suszenia maks. A z drugiej nie musisz być
  • Odpowiedz
@updater: dzięki za odpowiedź, bo właśnie coś podejrzanie mało na tej liście pozycji :)
Poza tym super, że wrzuciłeś nawet screena tylko z największymi wydatkami, dzięki temu porównując to ze swoją listą z zakupionymi rzeczami nie mam poczucia, że wydaję obecnie za dużo pieniędzy ;)

Ile czasu mniej więcej zajęło Ci wykończenie - od odbioru kluczy do wejścia i mieszkania?
  • Odpowiedz
@noszfuck od odebrania kluczy do pierwszej nocy - 4 tygodnie. Reszta czasu to na spokojnie szukanie mebli jak szafka pod TV, łóżko czy szafy kommandor - AGD, lazienka i kuchnia była już gotowa więc to wystarczylo :D
  • Odpowiedz
@updater: co ta zmywarka robi za te 2800? :O

No i jak Ci się pracuje na 49"? Czym się zajmujesz? Grywasz też w gry, sprawdza się w graniu?
Sam mam 29" 21:9 i jest za mały dla mnie i zastanawiam się nad 2x 27" czy może właśnie taki 49"
  • Odpowiedz