Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AdamMechanik: To nie jest żadną tajemnicą, że każdy jest na bombie na szczeblu olimpijskim, a to WADA jest jedynie do wywierania różnego rodzaju nacisków i usuwania osób, które nie mają pleców.
  • Odpowiedz
@ryhu: Człowieku nie każdy swoje życie opiera na siedzeniu w książkach, on masę pracy włożył w ciężary a w między czasie udało mi się zdobyć trochę wiedzy, nie przyrównuj go do różnego rodzaju doktorów czy profesorów
  • Odpowiedz
@kniaz_jarema: ostatniio w wywiadzie szymek pochwalil sie ze zrobil 230 kg na lawce i 280kgx3 w siadzie przy masie ciala 95 kg oraz spytany o sterydy zaprzeczyl. Troche stracil tym w moich oczach ale widocznie teatrzyk musi nadal trwać i niektórzy nigdy sie nie przyznają
  • Odpowiedz
złowieku nie każdy swoje życie opiera na siedzeniu w książkach, on masę pracy włożył w ciężary a w między czasie udało mi się zdobyć trochę wiedzy, nie przyrównuj go do różnego rodzaju doktorów czy profesorów


@DanielKrul: no i zajebiście, ja się nie śmieję z niego, tylko z OPa, który jakiś gównokonkurs dla celebrytów opisuje jako wyznacznik wiedzy xD
  • Odpowiedz
@AdamMechanik: 2021 a ludzie dalej myślą że rywalizacja na najwyższym poziomie odbywa sie bez udziału dopingu xD Bierze praktycznie każdy,a wpadają Ci którzy mają wpaść bądź dzbany które nie potrafią ogarnąć cyklu (vide repra ruskich wywalona z igrzysk itd.).Dlatego już dawno powinien być full legalny doping,przynajmniej nie było by szopek z "wpadkami" + niektórzy wyszli z tej swojej utopii o idealnej/czystej rywalizacji
  • Odpowiedz