Wpis z mikrobloga

Rafonix - człowiek depresja.
Mirki zazdroszczą BMW ale spójrzcie jakie on ma życie, typ śpi do 13, pogra w nudne GTA, pojeździ autem po mieście a wieczorem postoi na BP bo nigdzie indziej się nie pokaże, ponieważ dostałby na dziurę xD. Bardzo dobrze tępić te #!$%@? ameby jak kontrakt z FB się skończy to zostaje mu jedynie wyprawa na magazyn do roboty. Pozdro Rafon
#rafonix #boxdel #famemma
  • 47
@mirabelka2137 pracuje jako monter sieci gazowych, wodociągowych i CO, pracuje tylko i wyłącznie na zewnątrz, zima -5 lato +30, praca związana z wykopami ziemnymi także czasami trzeba pobrudzić rączki, gdyby to była praca w biurze może i by był deal życia :D
@mirabelka2137 a to dziękuję za fajny komplement, jakby nie było dzięki mnie ludzie mogą ocieplać domu gazem :D z jednej strony fajnie by było zarabiać 30 tys za granie w GTA, ale z drugiej strony wolę mieć 6 razy mniej niż nie móc wyjść na miasto czy na imprezę bo każdy chce mi dać klapsa w dziąsło :D
@WronskiMiszcz żeby wyjechać za granicę trzeba mieć chociaz podstawowy Angielski, jaja między nogami , umówmy się Rafonix to idiota który miał trochę farta, ten typ już nie istnieje, #!$%@? go z fame MMA, ma bana na ryj na YT, jak mu się skończy kontrakt na FB to zostaje mu tylko Showup
@WronskiMiszcz Zawsze potepialem takich bezbekow, zwykle beztalencia, lenie i zebraki czychające na twoje 2 zł w donate. Rozumiem jeszcze streamera który gra na wysokim poziomie w Lola czy Csa bo fani tego kontentu coś tam się nauczą, a przy okazji sypną hajsem, ale utrzymywać takich menelow jak Gural, Magical czy Rafon to szczyt głupoty, potem Mirki buldupia BMW w leasing, dawajcie mu więcej kasy to zaraz będzie jeździł Porshe :)
@wiii co do zarabiania to nie wiem ale Facebook ogólnie chciał konkurować z Twitchem, w sensie chcieli być top 1 platforma streamingową ale coś im nie idzie, dla przykładu podam FB vs YT.
Nitro jak odpali na YT live ma 20k ludzi, na FB ma 2.5k także sam porównaj. W dodatku Facebook to żyła złota więc sypnąć 9k $ jakiemuś rafonowi to kropla w morzu :D
jak Facebook zarabia na takich streamerach że aż tyle płaci?


@wiii: nie zarabia. FB robi to co wszystkie amerykańskie firmy jak podbijają rynki w biedniejszych krajach - sypią kasę na nierentowny biznes tak długo, aż wykoszą wszelką konkurencję, wtedy przestają sypać hajsem, a z braku konkurencji, są jedyną opcją, więc mogą dyktować warunki.
Z tym, że w internecie takie cuda raczej nie wychodzą xd. W streamingu daily motion i hitbox już
@alien878: dobra, gość się wyprowadził z podlasia bo? Sprawdziłem instagram, ludzie pytają o jakieś masno, co to? Dlaczego ma bana w famemma? Za co ma hajs na nową bawarkę?