Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 164
Rozchyliłam nogi przed Alvaro, mama katoliczka mnie zabije. Mam prawo eksmitowac pasozyta. Aborcja na żądanie!!11.

O jejku prywaciarze żądają pół mojej pensji za mieszkanie. Mieszkanie prawem czlowieka, nie mogę płacić za coś, co jest podstawowym prawem człowieka i nie macie prawa mnie eksmitować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#libertarianizm #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #przegryw #antykapitalizm
Pobierz Piwniczny_haker - Rozchyliłam nogi przed Alvaro, mama katoliczka mnie zabije. Mam pra...
źródło: comment_1612534401xluHlZsIQKh9NzFQU5wnXn.jpg
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Piwniczny_haker: Smutne że porównujesz cielesną autonomię do własności prywatnej, tak jakbyś nie rozumiał różnicy między jednym a drugim...
@Gaku745: a czymże innym jest cielesna autonomia jak własnością prywatną?

Twierdzisz, że Twoje ciało nie należy do Ciebie tylko do jakiegoś kolektywu? XD Jeśli tak by było, to każde działanie musiałoby się spotkać z zgodą tego kolektywu, każda myśl musi otrzymać zgodę, tylko tutaj rodzi się paradoks głosowań tego społeczeństwa tzn. żaden
@Gaku745: Bo nie ma między tym różnicy?
Podstawową formą prawa własności, jest samoposiadanie własnego życia, oraz ciała. To, że Ty sobie to inaczej nazwiesz, bo tak Ci pasuje do ideologii, niczego nie zmienia.
Jak ktoś się pyta katolika "skąd zło?" to on mówi "szatan" i można sobie tak dyskutować latami.

"Nie twórz bytów ponad miarę" - Brzytwa Ockhama się kłania.

Smutne to są lewackie podwójne standardy.
Gdy lewak zyskuje na redystrybucji
@Piwniczny_haker Zaraz zaraz... Czy ty właśnie próbujesz porównać autonomię cielesną do ochrony prawnej przed eksmisją?

W sensie że... Skoro aborcja spoko to właściciel mieszkania powinien być w stanie #!$%@?ć z mieszkania w środku zimy dajmy na to 80letnia staruszkę lub kobietę z dziećmi?

Zupełnie nie czaję tej logiki. To.porownanie nie trzyma się kupy