Wpis z mikrobloga

@MZ23: Lepiej pobawić się z Dolby Atmos imo, więcej gier wspiera bezpośrednio technologię, ja tak korzystam i jestem zadowolony. Obie te aplikacje mają darmowy trial, potem trzeba wykupić licencję, więc możesz pobawić się i potestować, jednak ja proponuję Atmos. Do tego podłącz headset do kompa przez SS Engine i aktualizuj oprogramowanie, to wyeliminuje męczące problemy z połączeniem słuchawki - konsola.
  • Odpowiedz
  • 0
@desixx: Problemów z połączeniem nie mam - to już chyba jakaś nowa wersja, zaktualizowana bo nawet w instrukcji już mam informację o Series X itd ;)
  • Odpowiedz
@MZ23: W mojej instrukcji też tak mam, zaktualizowali to jakiś czas temu. Czy sparowane słuchawki z konsolą w trybie instant-on resetują Ci konsole po wyłączeniu? A może już fabrycznie zaktualizowali, no nie ważne. W razie czego to i tak warto sprawdzić w Engine, trochę ponad miesiąc po premierze taki zestaw dalej był mało przyjemny w użytkowaniu właśnie poprzez cyrki z połaczeniem, ale teraz jest stabilnie.

Dużo naczytałem się na reddicie,
  • Odpowiedz
  • 1
@desixx: Mam tryb eko w swoim Xbox Series S, wole tak bo mam podłączony dysk zewnętrzny i mnie #!$%@?, że się wybudzał w instant on :). Słuchawki elegancko uruchamiają konsolę, działają bez przerywania. Wrzuciłem właśnie dolby na tydzień za darmochę - różnica jest kosmiczna. Dzięki :D
  • Odpowiedz
  • 0
@desixx: A jeszcze mam pytanie do Ciebie - update przeprowadzam podłączając słuchawki do PC przez micro USB - USB? Czy słuchawki tak podłączone będą dawać muzykę z PC? :)
  • Odpowiedz
@MZ23: Kablem tylko naładujesz albo połączysz z enginem. Do muzyki można bluetooth (gorsza jakość) albo xbox adapter (lepsza jakość), ale musisz wtedy rozparować je z konsolą a sparować z pc.
  • Odpowiedz
@MZ23: Skoro masz to Arctis 9x to zadam ci pytanie, podobno wspierają one dualwireless, tylko nie wiem czy to działa tak, że masz słuchawki połączone do 2 źródęł jednocześnie i się jakoś przełączasz? Czy może jest tak, że masz to połączone w całość. Tzn np słuchawki połączone są jednocześnie z xboxem przez wifi oraz blutoothem przez telefon i np jednocześnie słyszysz grę z xboxa oraz np muzykę puszczoną na telefonie.
  • Odpowiedz
@MZ23: przełączenie ze stereo na przestrzenny to nie jest polepszanie dźwięku a oszukiwanie siebie samego. Chcesz mieć lepszy dźwięk to kup lepsze słuchawki ¯\_(ツ)_/¯ często to nie wina słuchawek a po prostu samego nagrania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Baccon: Zdaje sobie sprawę, że dzwiekowo te Arctisy nie będą robiły szału, tym bardziej za hajs, który kosztują, ale to są jedne z niewielu słuchawek bezprzewodowych działających z Xboxem :). Póki co Dolby Atmos dało radę i odsłuch jest dużo przyjemniejszy.
  • Odpowiedz