Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubaklodz: ciężko w to uwierzyć, ale:
Odłączyło silniki, spadł na ziemię, wzbil się jeszcze na chwilę w górę, po czym wylądował na mało ruchliwej drodze. Mimo że samochód jedzie tam raz na 5-10 minut to akurat go rozjechał...

Informacyjnie to dostałem już zlecenie od kuriera i jutro wysyłam paczkę.
@gluchy987: Mirku i jak przebiegła Twoja wysyłka?? Wypisałem ten kwit od dji i mam czekać 48h. Ale co dalej? Kurier przyjedzie czy jak?? Bo uciekałem przed mewą i przypieprzylem w płot,i złamało się ramię ()
@gluchy987: o kurde musiałem przeoczyć,nie widziałem nigdzie info o express. Zobaczę co mi po tych 48h napiszą. A gdzie oni to wysyłają? Bo ja w UK a adres wysyłki ma być do Holandii. Dużo Cię wyniosła wysyłka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murphy1988: sam dron że śmigłami. Zawinąłem w folie bombelkowa i wsadziłem do małego kartonika. Śmigła i pozostałe elementy które odpadły wsadziłem do torebki strunowej. Nie odkręcałem.
@gluchy987: I ten papier do środka co wydrukować kazali? Sorki za zawracanie dupy,ale to mój pierwszy dron,pierwsza wysyłka kurierem i mam obawy. Się zastanawiam czy wogóle coś z tego będzie jak oni są po brexicie
@gluchy987: Jak na rozjechanie autem to nie wygląda tak tragicznie :D dobra,drona mam pudełko jakieś znalazłem,jeszcze folia bombelkowa i czekanie aż odpiszą z supportu. Żadnych dodatkowych papierków wrzucać nie trzeba? Typu nie wiem dowód zakupu,dowód zakupu dji care refresh ?
@gluchy987: póki co dostałem taki e-mail. I co mam zrobić? Ni #!$%@? nie kumam() Mogłem jednak sam wysłać na własny koszt i miałbym spokój

This is a follow up with your case. We already sent a shipping label to you with this tracking number: 1ZR54Y139160309063