Wpis z mikrobloga

@Buhaj-47: Ja się zczaiłem po dwóch tygodniach xD Przy graniu w gierki z czwórki tego nie słyszałem, pierwszy raz wyczaiłem przy Milesie Moralesie i to jak wszedłem do menu i nie było słychać dźwięków gry. Przy normalnym graniu te brzęczenie nie dochodzi.
  • Odpowiedz
@Libra_Versus_Libra: taki masz dźwięk ? https://twitter.com/Frank_Supercell/status/1329760041977655297?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1329819442348519424%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es4_&ref_url=https%3A%2F%2Fscreenrant.com%2Floud-ps5-fan-noise-coil-whine-sticker%2F możesz jeszcze bez wykręcania wiatraka to sprawdzić, dmuchać w niego sprężonym powietrzem
@Buhaj-47: Tak, pod dużym obciążeniem jest to słyszalne mniej lub bardziej z bardzo bliskiej odległości.
  • Odpowiedz
@Libra_Versus_Libra: z ciekawości wyjąłem teraz wiatrak w mojej i nie widzę żadnej naklejki , nawet nie widać żeby jakaś w ogóle była tam gdzieś była przylepiona. Swoją drogą fajnie, że jest taki łatwy dostęp do tego wiatraka, trzeba tylko uważać bo są rożne śrubki. Te ożebrowanie plastikowe też się łatwo zdejmuje, tylko trzeba na zaczepy zwrócić uwagę żeby się nie połamały, pewnie można i bez zdejmowania tego ożebrowania go odkręcić
  • Odpowiedz
@Buhaj-47: są egzemplarze w których brzęczą kondensatory, częstotliwość tego dźwięku jest taka że się nawet grać nie chce bo #!$%@?ć można. Słyszalne jest to nawet w trybie spoczynku.
  • Odpowiedz
  • 0
Moje ps5 jest ciche, czasem słychać delikatny szum.
Jedynie napęd hałasuje.

Raz przy instalacji gry z płyty napęd hałasował o wiele bardziej niż zazwyczaj, po chwili białe panele (a dokładniej "rogi") wpadały w drgania i tu dźwięk był już niepokojący. Dotykałem panelu - dźwięk ustawał, puszczałem to rozkręcał się na nowo.
Sytuacja ta wystąpiła tylko raz. Konsola stoi w pozycji pionowej.
  • Odpowiedz
@GrayBlacksmith: Tą naklejkę miało raptem parę osób. Też ostatnio wykręciłem wiatrak, żeby zastosować o-ringi (które finalnie nie zmieniły nic) i się załamałem tym jak ten plastik się przebarwił w środku po 2 miesiącach..
  • Odpowiedz