Wpis z mikrobloga

Z okazji, że trochę wpisów dziś było która konsola lepsza, bo się lepiej sprzedaje i tego, że mi się nudzi, postanowiłem zrobić ̶g̶ó̶w̶n̶o̶b̶u̶r̶z̶e̶, znaczy rzeczową rozmowę która konsola lepsza albo przynajmniej pod jakimi względami lepsza.

Niech każdy zainteresowany poda argument (tylko jeden na post, aby łatwiej się czytało i mniej powtórzeń było, chyba że ktoś ma po jednym argumencie dla xboxa i ps wtedy można oba), w czym jest lepsza dana konsola. Na końcu albo w osobnym poście zrobię podsumowanie wszystkich wypisanych kwestii. W miarę możliwości prosiłbym o niepowtarzanie argumentów i kulturalną wymianę zdań.

Obowiązujący format z przykładowym argumentem:
PS5: jest bardziej bielszy.
XSX: jest zdecydowanie czarniejszy.

PS Te głupie i niemerytoryczne będą usuwane.
PS2 Na razie nie usuwam tych głupich i niemerytorycznych bo potem ktoś przyjdzie i pomyśli, że usunąłem tylko jedną stronę konfliktu i jeszcze stwierdzi, że jestem fanbojem, także usunę je na końcu.
PS3 PS to nie skrót od playstation tylko Postscriptum.

#ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx #xboxseries #czemuxboxniemozemiecjednegotagunageneracje
  • 29
@Medonix:

Xbox:
+ GamePass za pół darmo często więc jak ktoś nie ma PC/ma słabego to warto kupić.
+ tańsza malutka wersja Series S, bez napędu ale idealna do 1080/120
+ Series S za 1200zł to najlepsza maszynka emulacyjna na rynku która odpali ci wszystko do PS2 włącznie
- Wszystko co jest na Xboksie jest na PC w lepszej jakości
- brak absolutnie żadnych exclusive gier

Playstation:
+ Wielka biblioteka gier