Wpis z mikrobloga

Mireczki z #gdansk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę w poniedziałek od rana w #gdansk i potrzebowałbym busa od rana do popołudnia, żeby kupić kilka rzeczy w markecie budowlanym i przewieźć do mieszkania - chodzi o busa takiej długości, aby weszły płyty GK 2,6m.
Którą wypożyczalnię polecicie? Chodzi o taką, która zachowuje balans między ceną wynajmu, a chęcią szukania chu**a do dupy typu bus za 89 zł, a potem znalezione mikrorysy z kosmosu i utrata kaucji 500/1000 zł XD
Znalazłem ofertę Kangoor, ale jak na kilka godzin to wydaje się dość drogi z cenami zaczynającymi się od 199 netto.

Ewentualnie może ktoś z Was ma takiego busa i możemy się jakoś dogadać?

Otaguję #trojmiasto dla większego zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: traficar i opcja cargo, zobacz na mapie, jest kilka aut na terenie Gdańska.

Z wypożyczalni polecam Express Car i Car Rent, do znalezienia na rentalcars.com, ale możesz i bezpośrednio na stronie. Ja zawsze biorę opcje zniesienia udziału własnego (za 40-90 zl za dobę, zależy od klasy auta), żeby #!$%@? jak odpryski vzy zadrapania z parkingu się nie martwić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polinik: tydzień przed moją przeprowadzką z Katowic do Gdańska wysłali maila, że zawieszają działalność w Polsce xD a miałem ich brać na przeprowadzkę
@cofko: sprawdzę ten Traficar, jak kalkuluję ceny, to wydaje się rozsądnym rozwiązaniem w porównaniu do normalnego wynajmu, bo sam nie wiem ile zamie mi to czasu, ale 0,15zł/min postoju to nie jest dużo, nawet przy 10h wyjdzie to 90 zł, a 2,40zł/km jak mam w planie zrobić może z 20km to też max z 50 zł to wciąż taniej niż u innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki
@PepeXD: Szkoda, że niedziela, mógłbyś zadzwonić i sprawdzić, ale wydaje mi się, że na miejscu przeliczają to inaczej. Dwa tygodnie temu brałem kilkadziesiąt paczek desli podłogowej i zapłaciłem w obi 65 albo 69 zł za transport. Pamietam, że był limit wagi, ale też niemały, skoro go nie przekroczyłem.