Wpis z mikrobloga

@BorysBadena: +1 za Dino. I cieszy mnie że radzi sobie po odejściu prezesa. Chociaż skleja mi się to jakoś w całość - Dino myślało o sieci własnych stacji paliw, a prezes odszedł do Anwim SA...
Trzeba się zainteresować :)
@BorysBadena: 80% kapitalu w spolce, gdzie ostatnie wahania to jedna wielka jazda bez trzymanki - moim zdaniem powinienes zrealizowac czesc zyskow, zanim bedzie za pozno. Widac,ze wszedles w CDP po same uszy i ci sie udalo - gratki. Ale nie pozwol, zeby chciwosc wziela gore nad rozsadkiem.

Podziwiam za odwage, bo trzymac ponad 200k papieru w polskiej gieldzie to jednak niezly hazard...
Widac,ze wszedles w CDP po same uszy i ci sie udalo - gratki. Ale nie pozwol, zeby chciwosc wziela gore nad rozsadkiem.

Podziwiam za odwage, bo trzymac ponad 200k papieru w polskiej gieldzie to jednak niezly hazard.


@Boroova: Wiem, poprostu zaśmiałem się z tych ostrzeżeń o trzymaniu 200k papieru na GPW kiedy to zwykła gra wirtualna xd
@BorysBadena: widzisz Borysku, ja tez kiedys gralam na demach i niestety ale chcialabym powiedziec, ze czegos mnie nauczyly. Natomiast teraz mam ponad 200k PLN prawdziwych pieniedzy "zainwestowanych" i kieruje sie tylko jedna zasada - nie tracic kapitalu :) Brzmi banalnie, ale tak nie jest.

Jak sobie pomyslisz, ze najmniejsze wahanie kursu to strata/zysk w wysokosci sredniej krajowej, to wtedy miedzy bajki mozesz sobie wlozyc "diamond hands". Emocje i chciwosc to jest