Wpis z mikrobloga

"Kiedy Anna Ryan niewytłumaczalnie przytyła prawie 30 kilogramów, postanowiła poszukać pomocy u doktora. Ten dokładnie sprawdził czy przypadkiem nie zastępowała wody bekonem w swych kulinarnych recepturach, zanim wpadł na pomysł, żeby przestudiować dokładnie jej sen. 
Ryan była niemiło zaskoczona, kiedy dowiedziała się, że nieświadomie podjada sobie podczas snu. I to nie w kategorii „przekąsek”. Wstawała w środku nocy, brała całe pudełko czekoladek i jedna po drugiej wsuwała je w swoim łóżku"
@cheeseandonion: ta typiara z gifa to w ogole znana jest z tego typu akcji i raz na przyklad obudzila sie na ulicy iles tam kilometrow od domu. Z tego co kojarze, chore akcje z jakeigos dziwnego powodu nasilaja sie u niej po #!$%@? nabiału albo czegos podobnie dziwnego. Oczywiscie, jak widac na zalaczonym obrazku, raczej ma problemy z powstrzymywaniem sie od tego jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten film jest z tiktoka ma miliony wyświetleń i setki komentarzy. Właśnie sprawdziłam i nie znalazłam żadnego wyśmiewającego wyglądu tej dziewczyny.

Wykopkowe niebieskie paski: so big, tyle się nachodzi i jeszcze jest gruba?

Taki wasz obraz. Placzecie gdy ktoś was skrytykuje lub ubliży, a sami się #!$%@? do wszystkiego.


@Hinata_: Całkowita racja ale tekst so big jest śmieszny i ona sama to wrzuciła xD
@Hinata_:

Ten film jest z tiktoka ma miliony wyświetleń i setki komentarzy. Właśnie sprawdziłam i nie znalazłam żadnego wyśmiewającego wyglądu tej dziewczyny.

Wykopkowe niebieskie paski: so big, tyle się nachodzi i jeszcze jest gruba?

Taki wasz obraz. Placzecie gdy ktoś was skrytykuje lub ubliży, a sami się #!$%@? do wszystkiego.


W ogóle to bekę mam z polskiego internetu, bo tu jest caly ocean kompleksów.

Nawet w rosyjskim internecie nie jest to