Wpis z mikrobloga

poszukaj na aledrogo czy innym oleiksie - tam coś znajdziesz z sinusoidą lub przebiegiem prostokątnym

Możesz je na przykład podłączyć do ziemniaka.


@fervi: @Tichy233: @PanMaglev: Sprawdziłeś właśnie, że nówki greencellee 480 W można mieć trochę za ponad 2 stówki więc w sumie tanie jak barszcz. Byłem przekonany, że te urządzonka są droższe.

ZAMYKAM TEMAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ups za 2 stowki? Myslalem ze takie cos dalej kosztuje jak nowy mercedes. Dzieki. Rozwiazales niechcacy moj problem :)


@brudny: Wez pod uwagę że takie upesy za 200zł to mają moc szczytową ze 100W
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kajaczek: 30 lat temu byle jaki ups kosztowal rownowartosc PCta ktorego byl w stanie podtrzymac max 10 minut na chodzie wiec jesli dzisiaj jakis bieda-ups idzie kupic za 2 stowki to jest progres :)
  • Odpowiedz
To ma być tanio czy 10-30min podtrzymania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kajaczek: zgadnij ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałem wyżej, we wpisie. Tam mam celerony, które mają TPD na poziomie 2 W xD I jednego ryzena z TPD na poziomie 35W Nie mam akurat miernika by zmierzyć ile z gniazdka ciągnie ale podejrzewam że mało.

ups za 2 stowki? Myslalem ze takie cos dalej kosztuje
  • Odpowiedz
30 lat temu byle jaki ups kosztowal rownowartosc PCta ktorego byl w stanie podtrzymac max 10 minut na chodzie wiec jesli dzisiaj jakis bieda-ups idzie kupic za 2 stowki to jest progres :)


@brudny: Dzis scalak wielkosci podelka zapalek, kosztujacy 10$ zastepuje UPSy które 30lat temu nie dosc ze wazyly tonę to były skomplikowane i komponenty byly drogie.
  • Odpowiedz
Przy obciążeniu 100W wybrany UPS wytrzyma 48 min 14 sek

Przy obciążeniu 200W wybrany UPS wytrzyma 19 min 23 sek

Przy obciążeniu 300W wybrany UPS wytrzyma 10 min 7 sek

Przy obciążeniu 500W wybrany UPS wytrzyma 1 min 53 sek


@Kryspin013: Ciekawe czy straty na przetworzeniu napiecia są w tym ujete bo jezeli nie to ze 100W moze zrobic sie 80WAT a nawet mniej wat. Jak producent to chinczyk to
  • Odpowiedz
@Kajaczek: Greencell, polska firma i aku mają ogarnięte. Jakościowo są bardzo spoko w tej cenie. Zgaduję, że nie robią w balona, zresztą mają nawet konto na wypoku - można zawołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@GreenCell Kolega wyżej ma pytanie jakbym mógł prosić:

Ciekawe czy straty na przetworzeniu napiecia są w tym ujete bo jezeli nie to ze 100W moze zrobic sie 80WAT a nawet mniej
  • Odpowiedz