Wpis z mikrobloga

Mój plan #looksmaxing który planuję zrealizować w całości ciągu najbliższych 5 lat:

- licówki kompozytowe
- wybielanie zębów metodą nakładkową
- wolumetria żuchwy i szczęki
- implanty szczęki
- repozycja górnych powiek
- zażywanie testosteronu
- zejście do 8-10% bf
- uzyskanie ok. 15 kg masy mięśniowej przy utrzymaniu 8-10% bf
- stosowanie minoxidilu w celu zagęszczenia brody i opóźnienia procesu łysienia androgennego
#blackpill #przegryw #chad #redpill
  • 15
@rales: Minox tylko na porost brody (nawet cośtam działą, ale bez szału), łysienie NA głowie tylko przyspieszy. Na łysienie androgenowe skuteczne są tylko sposoby walki z DHT (albo finasteryd - zmniejsza ilość DHT w organizmie, albo miejscowe blokery DHT: RU58841 lub clascoteron (drogi i mniej skuteczny, ale za to najprawdopodobniej będzie dostępny jako oficjalny lek)).
koszty implantu szczęki?


@valko77: na ten moment to ok. 10 k zł

I jak chcesz brać testosteron?


@valko77: w tej kwestii skontaktuje się z moim zaprzyjaźnionym trenerem personalnym, który rozpisze mi się dawkowanie
Zwiększenie ukrwienia skóry głowy, przez co zwiększenie ekspozycji na destrukcyjny DHT. Początkowo (po fazie wypadania) minox może nawet zwiększyć ilość włosów na głowie, efekt jednak długo się nie utrzymuje z powodu przyspieszonego wypadania. Czyli w skrócie: minox nie rozwiązuje problemu, tylko go maskuje, dodatkowo pogłębiając problem.

Finasteryd zbije DHT przez co ochroni włosy, do tego minox zwiększy ich ilość - to zadziała. Bez ochrony będą sypać się dalej.

Przykładowo ten typ:
https://www.youtube.com/watch?v=oLKboFWBADI
@rales Jeśli jesteś z Krakowa to mogę możemy jechać razem na tą plastykę powiek, trochę o tym czytałem ale nie byłem pewny gdzie bezpiecznie to wynikają ( ͡° ʖ̯ ͡°)